Loading color scheme

Ing. Marcela Hrubošová

Vystudovala Vysokou školu finanční a správní – obor pojišťovnictví. Je business mentorkou pro začínající podnikatele a stojí za vznikem řady firem nejen z oblasti pojišťovnictví. Dříve působila na pozicích: Ředitelka úseku vymáhání pohledávek ve Stavební spořitelně České spořitelny a.s., Generální ředitelka Asset Portfolio Servicing a.s., Ředitelka odboru podpory řízení obchodu v České pojišťovně a.s., Finanční manager pro řízení obchodních vztahů pro Českou a Slovenskou republiku v ING. Dnes vlastní společnost Finance pro radost s.r.o., která se věnuje ekonomickému poradenství a výuce finanční gramotnosti. Za svou profesionalitu a odbornost získala ocenění EUROMANAGER roku 2005, ŽIVNOSTNÍK ROKU 2018 a ŽIVNOSTNÍK ROKU 2021. Na podporu finančního vzdělávání a zmírňování chudoby v České republice založila Nadační fond kuřátka Pípa, kterému také předsedá. Je rovněž autorkou řady článků o financích a knih: „Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven“, „Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý ,Pojišťovák‘ vědět“, úspěšné knihy „Tahák na úspěšné podnikání“ nebo knihy „Desatero boháče“, která učí, jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat.

Číst více

Kushnir Fund

Analýza velké deprese nám pomohla předpovědět krizi z roku 2008. Uvědomíme-li si myšlenku kauzálního propojení, budeme se pro rok 2023 moci naučit tři důležité věci, které se v historii opakují znovu a znovu, ale občas ne během našeho života. Právě proto se nám jeví jako nové.

Číst více

Dostavba dálnice D4 razí cestu využití PPP v Česku

Dostavba dálniční sítě představuje jednu z priorit české vlády. Všechny úseky dálnic se doposud stavěly výhradně v režii státu. Při dostavbě 32 kilometrů dálnice D4 se ale v Česku vůbec poprvé využívá partnerství státu se soukromým sektorem. Po přípravdných pracích rozjíždí konsorcium Via Salis stavbu naplno.

Číst více

Hospodářská komora Praha 1.

Historie Hospodářské komory sahá až do středověku. Hospodářská komora České republiky je jediným zákonným zástupcem podnikatelů v ČR a současně nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry u nás. Sdružuje více než 16 000 členů. Hospodářskou komoru naleznete v každém kraji, ve více než sedmdesáti městech ČR.

Číst více

Česká manažerská asociace představuje nové trendy v managementu

V roce 2021 pořádala Česká manažerská asociace tři velké konference, které představovaly veřejnosti manažerské metody 21. století a cesty, jimiž lze dosáhnout ekonomické prosperity. Jejich společným výrazným tématem byly zejména změny systémů řízení s ohledem na nástup nových technologií, robotizace a umělá inteligence.

Číst více

I podnikatelé mají v bouřlivé době svůj přístav

Podnikání není jednoduché nikdy a nikde. Poslední měsíce ale dávají podnikatelům zabrat ještě mnohem víc než obvykle. Pohromy se valí ze všech stran. Jako by nestačila pandemie nemoci COVID-19, skokové zdražení energií či neustále rostoucí inflace, přišla ještě válka na Ukrajině. To vše dohromady představuje pro podnikatele stále více rozbouřené moře, na němž je složité kormidlovat. Naštěstí i podnikatelé mají svůj bezpečný přístav, kterým je Hospodářská komora.

Číst více

Audi Q4 e-tron

Tichý pohon, atraktivní design a kupa nejmodernějších technologií. Seznamte se s nejnovějším modelem Audi Q4 e-tron.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon