Loading color scheme

Milan Vopička

Advantage Cars

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Já sám se obchodem s auty zabývám přes 20 let. Samotná značka Advantage Cars existuje 15 let a v současném showroomu jsme již sedmým rokem.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?

Poslední roky se čím dál více specializujeme na segment prémiových vozů, kde jsme schopní dodávat vozy z limitovaných edicí, případně auta, která nejsou běžně dostupná. Zároveň chceme ještě více akcentovat, že prodejem a servisem vozu to u nás nekončí, ale začíná. Snažíme se našezákazníky propojovat, vznikají tak nová přátelství a obchodní vztahy. V průběhu roku se s klienty potkáváme na výletech a různých zajímavých eventech. Přitom vlajkovou lodí je naše unikátní zahájení motoristické sezony Advantage Season Opening, jedná se o trojdenní jízdu supersportů s neznámým průběhem i cílem. Pravidelně už nás jezdí ke stovce aut.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?

Věřím, že v podstatě každé podnikání a budování značky je o každodenní o mravenčí práci, rozdíl uděláte v detailech. Vždy se snažím poskytnout klientům servis navíc, dodávat, co slíbím. Nerezignuji v případě nezdarů, vždy jsou chvíle, kdy se vám daří a kdy nedaří. Můj táta mě v mládí naučil řídit se heslem „Vyhrát, prohrát, podat ruku“, tím se řídím.

Vaše tajemství úspěchu?

Velkou zásluhu na kvalitě mého pracovního, ale i osobního života má fakt, že jsem se celé dětství a mládí věnoval vrcholovému sportu. Sport dodá člověku disciplínu, naučí vás tvrdě dřít, umět se motivovat a přecházet prohry.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon