Loading color scheme

Milan Vopička

Advantage Cars

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Já sám se obchodem s auty zabývám přes 20 let. Samotná značka Advantage Cars existuje 15 let a v současném showroomu jsme již sedmým rokem.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?

Poslední roky se čím dál více specializujeme na segment prémiových vozů, kde jsme schopní dodávat vozy z limitovaných edicí, případně auta, která nejsou běžně dostupná. Zároveň chceme ještě více akcentovat, že prodejem a servisem vozu to u nás nekončí, ale začíná. Snažíme se našezákazníky propojovat, vznikají tak nová přátelství a obchodní vztahy. V průběhu roku se s klienty potkáváme na výletech a různých zajímavých eventech. Přitom vlajkovou lodí je naše unikátní zahájení motoristické sezony Advantage Season Opening, jedná se o trojdenní jízdu supersportů s neznámým průběhem i cílem. Pravidelně už nás jezdí ke stovce aut.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?

Věřím, že v podstatě každé podnikání a budování značky je o každodenní o mravenčí práci, rozdíl uděláte v detailech. Vždy se snažím poskytnout klientům servis navíc, dodávat, co slíbím. Nerezignuji v případě nezdarů, vždy jsou chvíle, kdy se vám daří a kdy nedaří. Můj táta mě v mládí naučil řídit se heslem „Vyhrát, prohrát, podat ruku“, tím se řídím.

Vaše tajemství úspěchu?

Velkou zásluhu na kvalitě mého pracovního, ale i osobního života má fakt, že jsem se celé dětství a mládí věnoval vrcholovému sportu. Sport dodá člověku disciplínu, naučí vás tvrdě dřít, umět se motivovat a přecházet prohry.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon