Loading color scheme

KAM S PENĚZI V NEJISTÉ DOBĚ?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme.

Mainstreamová média, ale i sociální sítě jsou plné událostí či jevů, které mohou přímo či nepřímo ovlivnit náš jinak možná spokojený a bezstarostný život. Podle světového indexu míru sice patří Česká republika dlouhodobě mezi deset nejbezpečnějších zemí světa a Praha je dokonce šestým nejbezpečnějším hlavním městem. Hrozba možného rozšíření konfliktu, který aktuálně probíhá nedaleko našich hranic, je však pro nás reálnějším rizikem než kdy dříve.
Ekonomický dopad v této době, kdy je život každého z nás ohrožen pandemickou či válečnou katastrofou, pocítíme dříve či později všichni a je jen na nás, jak budeme připraveni. Více než kdy jindy je tak třeba přemýšlet nad ochranou majetku i peněz, které byly donedávna jištěné jinak neotřesitelnou stabilitou bank.
Jak se tedy chránit? Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu investičního zlata, ale i pro uložení důležitých dokumentů a v neposlední řadě zejména hotovosti.
Tuto službu nabízí nejen banky, ale i soukromé nebankovní společnosti. V Praze jsou dnes dostupné i automatizované bezpečnostní schránky 24SAFE, ty umožňují nonstop přístup bez omezení, navíc s nejvyšší třídou bezpečnosti. S naprostou diskrétností díky využití čipové karty a PINu si tak můžete užívat skutečnou jistotu.

 

Na Poříčí 1071/17, Praha 1 – Nové Město
Tel.: +420 222 866 866
info@24safe.cz
www.24safe.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon