Loading color scheme

KAM S PENĚZI V NEJISTÉ DOBĚ?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme.

Mainstreamová média, ale i sociální sítě jsou plné událostí či jevů, které mohou přímo či nepřímo ovlivnit náš jinak možná spokojený a bezstarostný život. Podle světového indexu míru sice patří Česká republika dlouhodobě mezi deset nejbezpečnějších zemí světa a Praha je dokonce šestým nejbezpečnějším hlavním městem. Hrozba možného rozšíření konfliktu, který aktuálně probíhá nedaleko našich hranic, je však pro nás reálnějším rizikem než kdy dříve.
Ekonomický dopad v této době, kdy je život každého z nás ohrožen pandemickou či válečnou katastrofou, pocítíme dříve či později všichni a je jen na nás, jak budeme připraveni. Více než kdy jindy je tak třeba přemýšlet nad ochranou majetku i peněz, které byly donedávna jištěné jinak neotřesitelnou stabilitou bank.
Jak se tedy chránit? Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu investičního zlata, ale i pro uložení důležitých dokumentů a v neposlední řadě zejména hotovosti.
Tuto službu nabízí nejen banky, ale i soukromé nebankovní společnosti. V Praze jsou dnes dostupné i automatizované bezpečnostní schránky 24SAFE, ty umožňují nonstop přístup bez omezení, navíc s nejvyšší třídou bezpečnosti. S naprostou diskrétností díky využití čipové karty a PINu si tak můžete užívat skutečnou jistotu.

 

Na Poříčí 1071/17, Praha 1 – Nové Město
Tel.: +420 222 866 866
info@24safe.cz
www.24safe.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon