Loading color scheme

Ing. Eva Heřmánková

Regionální vedoucí Golden Gate CZ a.s.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Podnikám od roku 1994; začínala jsem jako překladatelka na volné noze, protože jsem potřebovala skloubit práci s péčí o rodinu. Investicím do komodit se věnuji jedenáct let, z toho devět let se zabývám obchodem s drahými kovy.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
V současné době vysoké inflace lidé hledají ochranu a stabilitu, což jsou dvě vlastnosti, které drahé kovy velmi dobře splňují.
Zlato je dlouhodobě prověřeným uchovatelem hodnoty a vnáší do našich životů pocit bezpečí, je vyhledávaným artiklem zejména v obdobích krize a nejistoty. Je ho omezené množství, nedá se natisknout a jeho hodnota s časem roste, proto je zejména v dnešní době velmi žádané. Navíc je krásné, potěší nás, ať už si ho pořídíme ve formě slitků nebo mincí, poslouží dobře i jako krásný dárek; obdarovanému vždycky připomene, od koho ho dostal.

Doufám, že jednou bude každá rodina vlastnit aspoň kousek zlata či stříbra.

Vaše tajemství úspěchu?
Mám ráda lidi a těší mě, když jim můžu být prospěšná. V současné přetechnizované době lidi ocení osobní kontakt a přátelský přístup. Díky znalosti ruštiny a angličtiny můžu přinášet užitek i těm, pro které je komunikace v češtině obtížná.

 

Ing. Eva Heřmánková
Tel.: +420 777 021 627
eva.hermankova@gmail.com
www.hermankova.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon