Loading color scheme

Ing. Eva Heřmánková

Regionální vedoucí Golden Gate CZ a.s.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Podnikám od roku 1994; začínala jsem jako překladatelka na volné noze, protože jsem potřebovala skloubit práci s péčí o rodinu. Investicím do komodit se věnuji jedenáct let, z toho devět let se zabývám obchodem s drahými kovy.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
V současné době vysoké inflace lidé hledají ochranu a stabilitu, což jsou dvě vlastnosti, které drahé kovy velmi dobře splňují.
Zlato je dlouhodobě prověřeným uchovatelem hodnoty a vnáší do našich životů pocit bezpečí, je vyhledávaným artiklem zejména v obdobích krize a nejistoty. Je ho omezené množství, nedá se natisknout a jeho hodnota s časem roste, proto je zejména v dnešní době velmi žádané. Navíc je krásné, potěší nás, ať už si ho pořídíme ve formě slitků nebo mincí, poslouží dobře i jako krásný dárek; obdarovanému vždycky připomene, od koho ho dostal.

Doufám, že jednou bude každá rodina vlastnit aspoň kousek zlata či stříbra.

Vaše tajemství úspěchu?
Mám ráda lidi a těší mě, když jim můžu být prospěšná. V současné přetechnizované době lidi ocení osobní kontakt a přátelský přístup. Díky znalosti ruštiny a angličtiny můžu přinášet užitek i těm, pro které je komunikace v češtině obtížná.

 

Ing. Eva Heřmánková
Tel.: +420 777 021 627
eva.hermankova@gmail.com
www.hermankova.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon