Loading color scheme

Eva Primus Kovandová. Dobrá duše v srdci Prahy

Pokud přijdete do kontaktu s Hospodářskou komorou Praha 1, narazíte na ni. Nebude to ale vůbec náraz nepříjemný, naopak. Ředitelka kanceláře představenstva HKP1 Eva Primus Kovandová je totiž pro podnikatele v srdci Prahy doslova dobrou duší.

 

Tato čtyřiačtyřicetiletá energická a usměvavá dáma pomáhá podnikatelkám a podnikatelům ráda. „Vždy jsem svou myslí pozitivní a pomáhám druhým lidem. Mám ráda život, krásné šaty, jídlo, prosecco a lidi kolem sebe. Raduji se z maličkostí,“ říká Eva Primus Kovandová, která miluje svou rodinu, ale i koně, lyžování a cestování. Ale pozor, špinavé triky na ni raději nezkoušejte. Eva je narozená ve znamení štíra a dokáže se bránit. „Nemám ráda lež, faleš, násilí, ale ani překvapení. Říkám věci napřímo a ten, kdo mě nezná, s tím občas má velké problémy. Umím říkat NE, což mi v životě hodně pomohlo a předešla jsem nepříjemným situacím,“ uvádí otevřeně žena, která se od malička chtěla stát nezávislou, což se však rozhodně nevylučuje s rolí milující manželky a maminky.

„S manželem letos oslavím výročí 30 let od seznámení. V minulosti jsme měli v určitém období 7letou pauzu, ale i ta nám pomohla k poznání, že k sobě patříme. Nyní pevně věřím, že už to tak bude do konce života. Nevdávala jsem se, se proto, abych rozváděla. Vychováváme 2 dcery, které vyrůstají v kompletní a fungující rodině, což je v dnešní době vzácnost. Více než deset let se s manželem vedle svých zaměstnání věnujeme pronajímání chalupy. Trávíme spolu i pracovní víkendy a všechen volný čas věnujeme sobě navzájem a rodině. A jsme šťastní,“ říká Eva Primus Kovandová, která měla podle svých slov v životě štěstí jak na partnera, který ji podporuje, tak i na další lidi, kteří ji motivovali, posouvali, a stále posouvají dále. Právě takovými lidmi se Eva snaží obklopovat a doporučuje to i ostatním.

„Abych pochopila krásu a smysl života, musela jsem hodně zpomalit, zamyslet se a podívat se kolem sebe. To ale neznamená, že si stále nejdu za svým cílem. Věřím, že až se jednou za svým životem ohlédnu, bude mi to, co jsem dělala, dávat smysl a dobrý pocit,“ uzavírá Eva Primus Kovandová.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon