Loading color scheme

Podzim a zima v apartmánech a vilách ve slunečném Portugalsku Lisabon, Cascais, Algarve

Portugalský řetězec rodinných hotelů Martinhal nabízí široký výběr apartmánů a vil ve čtyřech významných městech Portugalska – Lisabon, Cascais, Quinta do Lago a Sagres v Algarve.

Pokud hledáte krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem s výhodami hotelového komplexu, apartmány a vily značky Martinhal Family Hotels & Resorts jsou skvělou volbou.
Obrovskou výhodou je i recepce s nepřetržitým provozem a všestranným servisem, od zařízení kuchyňského vybavení přes řešení problémů s internetem až po rady na výlety a nákupy v okolí.
Za příplatek je možné si doobjednat služby dětského klubu a au-pair, týdenní úklid a výměnu ložního prádla, catering a jakékoliv další služby dle přání a potřeb členů rodiny.
„Čistota a bezpečí“ jsou mottem hotelů Martinhal od jejich založení a v dnešní post-covidové době to platí dvojnásob. Zaručí vám pobyt
jako doma s výhodou příjemného podnebí.
Všechny nemovitosti mají dobré spojení na letiště či heliporty i napojení na dálnici. V blízkosti se nachází kliniky, nemocnice i mezinárodní školy.
Rádi připravíme nabídku na míru pro jednotlivce, páry nebo rodinu!

Martinhal Chiado
37 luxusních servisovaných prostorných apartmánů v samém srdci Lisabonu. Přístup je přes letiště v Lisabonu.

Martinhal Cascais
12 luxusních vil se nachází v prestižní čtvrti Quinta da Marinha v Cascais. Tyto vily se 2 ložnicemi jsou plně vybavené, s přístupem do hotelového komplexu Martinhal Cascais s restaurací, kavárnou, barem a lázněmi. Přístup je přes letiště v Lisabonu, letiště Cascais Tires nebo přes vlastní helipad ve středisku Cascais.

Martinhal Sagres
Vily se soukromými bazény a zahradami. Příroda, moře, nízká hustota obyvatel – to je krátký výčet hlavních atributů této oblasti. Přístup je přes letiště Faro, letiště Portimăo / Alvor nebo helipad v blízkosti obou vilových středisek.

 

Martinhal Family Hotels & Resorts
Sagres – Quinta – Lisbon – Cascais
Tel.: +351 218 50 77 88
info@martinhal.com
www.martinhal.cz
www.martinhal.com

Uspořádejte své firemní akce v prostorách, kudy kráčely české dějiny

Mezi náměstím Republiky a Týnským dvorem, na okraji historického centra staré Prahy, najdete místo, kterému se tak trochu vyhýbají turistické trasy. Nepatří k notoricky známým, kam zavítají návštěvníci při své první návštěvě Prahy, přesto je historickou perlou a architektonicky jedním z nejvýznamnějších míst v Praze. Řeč je o bazilice svatého Jakuba Většího s přilehlým klášterem minoritů, který skrývá kromě původních gotických sklepení ze 13. století i nádhernou, působivou, poklidnou zahradu.

Číst více

Spa & Wellness Hotel Ambiente 4*

Spa & Wellness HOTEL Ambiente 4* se nachází přímo v centru Karlových Varů, z oken hotelu je tak nádherný výhled na kostel sv. Máří Magdaleny a trvá pouze 5 min pěší chůze se od něj dostat k vyhlášeným minerálním pramenům. Hosté hotelu si velmi cení místní pohostinnosti a přijíždějí sem opakovaně. Někteří sem jezdí dokonce už 10 let. V letech 2016, 2017 a 2019 se hotel umístil jako „Nejlepší hotel roku“ v celém Karlovarském kraji podle CZECH HOTEL AWARDS, a to v kategorii “Wellness & Spa“. Spa & Wellness HOTEL Ambiente 4* je činným členem asociace hoteliéru a restauratérů České Republiky, což mu umožňuje sdílet své zkušenosti, má přístup ke všem novinkám a může si tak udržovat stále svou úroveň.

Číst více

Nový 4* designový hotel Bonfanti u Kronplatzu v Dolomitech

Nově otevřený čtyřhvězdičkový Design Hotel Bonfanti se nachází v malebné vísce San Sigismondo / St. Sigmund v oblíbené destinaci českých turistů v Jižním Tyrolsku, v provincii Trentino-Alto Adige / Trentino-Südtirol mezi městy Bruneck a Brixen. Jihotyrolské Dolomity jsou na Seznamu světového přírodního dědictví UNESCO.

Číst více

Martinhal Sagres. Beach Family Resort

Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, moderní design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby. Síť hotelů a resortů Martinhal naleznete v nejprestižnějších lokalitách Portugalska – u moře, ve vyhlášených golfových oblastech a samozřejmě v hlavním městě Lisabonu.

Číst více

The Chechen Republic promote and develop sailing sport in the North of Caucasus

The amazing and popular place in the North of Caucasus – Lake Kezenoy-Am – welcomes professional sailors and crews from all over the world. The international regatta will be held on the highest mountain lake on July 23–28, 2019. The venue is the unique and beautiful Lake Kezenoy-Am, 1 870 meters above sea level. Top, experienced sailors and professional crews are going to take part in races of Kezenoy-Am Cup 2019. The Alpine lake is one of the top attractions in the North of Caucasus.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon