Loading color scheme

Spa & Wellness Hotel Ambiente 4*

Spa & Wellness HOTEL Ambiente 4* se nachází přímo v centru Karlových Varů, z oken hotelu je tak nádherný výhled na kostel sv. Máří Magdaleny a trvá pouze 5 min pěší chůze se od něj dostat k vyhlášeným minerálním pramenům. Hosté hotelu si velmi cení místní pohostinnosti a přijíždějí sem opakovaně. Někteří sem jezdí dokonce už 10 let. V letech 2016, 2017 a 2019 se hotel umístil jako „Nejlepší hotel roku“ v celém Karlovarském kraji podle CZECH HOTEL AWARDS, a to v kategorii “Wellness & Spa“. Spa & Wellness HOTEL Ambiente 4* je činným členem asociace hoteliéru a restauratérů České Republiky, což mu umožňuje sdílet své zkušenosti, má přístup ke všem novinkám a může si tak udržovat stále svou úroveň.

Číst více

Nový 4* designový hotel Bonfanti u Kronplatzu v Dolomitech

Nově otevřený čtyřhvězdičkový Design Hotel Bonfanti se nachází v malebné vísce San Sigismondo / St. Sigmund v oblíbené destinaci českých turistů v Jižním Tyrolsku, v provincii Trentino-Alto Adige / Trentino-Südtirol mezi městy Bruneck a Brixen. Jihotyrolské Dolomity jsou na Seznamu světového přírodního dědictví UNESCO.

Číst více

Martinhal Sagres. Beach Family Resort

Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, moderní design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby. Síť hotelů a resortů Martinhal naleznete v nejprestižnějších lokalitách Portugalska – u moře, ve vyhlášených golfových oblastech a samozřejmě v hlavním městě Lisabonu.

Číst více

The Chechen Republic promote and develop sailing sport in the North of Caucasus

The amazing and popular place in the North of Caucasus – Lake Kezenoy-Am – welcomes professional sailors and crews from all over the world. The international regatta will be held on the highest mountain lake on July 23–28, 2019. The venue is the unique and beautiful Lake Kezenoy-Am, 1 870 meters above sea level. Top, experienced sailors and professional crews are going to take part in races of Kezenoy-Am Cup 2019. The Alpine lake is one of the top attractions in the North of Caucasus.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 63 02

001 Titulka 63 01

Naši partneři

 

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner Ticket

Banner secret

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner BT

Banner napoleon