Loading color scheme

Martinhal Sagres. Beach Family Resort

Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, moderní design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby. Síť hotelů a resortů Martinhal naleznete v nejprestižnějších lokalitách Portugalska – u moře, ve vyhlášených golfových oblastech a samozřejmě v hlavním městě Lisabonu.

Zaleťte si na rodinnou dovolenou do portugalské Algarve!

Držitel mnoha ocenění Martinhal Sagres Beach Family Resort je umístěn v nádherné lokalitě západní Algarve s výhledem na moře, přímo uprostřed přírodního parku Costa Vicentina. Prázdninový komplex zahrnuje 5* hotel s 37 pokoji a apartmány, každý s terasou nebo předzahrádkou s výhledem na moře, a prostorné rodinné domy a vilky.

Resort má celkem 5 bazénů. Hlavní bazén je obklopený stylovou dřevěnou terasou a má výhled na Beach Club Garden a vlastní bar. Písečná pláž se nachází přímo pod resortem, ve vzdálenosti 450 metrů.

Nezbytnou součástí konceptu jsou rodinné prvky, například 5 dětských klubů pro děti různého věku od 6 měsíců až po náctileté, dětský program v restauracích, který umožní rodičům vychutnat si v klidu jídlo, a pestrou škálu sportovních a volnočasových aktivit od vyhřívaných bazénů či zen-lázní až po možnost surfování. Oblíbenou službou, kterou ocení každý rodič, je hlídaný dětský koutek, rozdělený dle věkových kategorií, dokonce pro děti od 6 měsíců.

Do portfolia volnočasových aktivit patří kromě služeb fitness & wellness i hodiny tenisu, zumby, pilates, jógy, dále stolní tenis, jízda na koni, jízda na kajaku, surfování, plachtění a potápění, fotbal, jízda na kole, volejbal či golf. Na své si přijdou i milovníci lázeňských procedur a masáží.

Portugalské hotely značky Martinhal se zaměřují především na rodiny, které rády kombinují prémiovou dovolenou s pestrými službami zaměřenými na každého člena.

Tým Martinhal concierge vám rád připraví nabídku na míru!

Více i o dalších resortech ze sítě Martinhal najdete na www.martinhal.com.

Martinhal Family Hotels & Resorts

Sagres – Quinta – Lisbon – Cascais

Tel.: +351 218 507 788

info@martinhal.com

www.martinhal.com

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon