Loading color scheme

Martinhal Sagres. Beach Family Resort

Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, moderní design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby. Síť hotelů a resortů Martinhal naleznete v nejprestižnějších lokalitách Portugalska – u moře, ve vyhlášených golfových oblastech a samozřejmě v hlavním městě Lisabonu.

Zaleťte si na rodinnou dovolenou do portugalské Algarve!

Držitel mnoha ocenění Martinhal Sagres Beach Family Resort je umístěn v nádherné lokalitě západní Algarve s výhledem na moře, přímo uprostřed přírodního parku Costa Vicentina. Prázdninový komplex zahrnuje 5* hotel s 37 pokoji a apartmány, každý s terasou nebo předzahrádkou s výhledem na moře, a prostorné rodinné domy a vilky.

Resort má celkem 5 bazénů. Hlavní bazén je obklopený stylovou dřevěnou terasou a má výhled na Beach Club Garden a vlastní bar. Písečná pláž se nachází přímo pod resortem, ve vzdálenosti 450 metrů.

Nezbytnou součástí konceptu jsou rodinné prvky, například 5 dětských klubů pro děti různého věku od 6 měsíců až po náctileté, dětský program v restauracích, který umožní rodičům vychutnat si v klidu jídlo, a pestrou škálu sportovních a volnočasových aktivit od vyhřívaných bazénů či zen-lázní až po možnost surfování. Oblíbenou službou, kterou ocení každý rodič, je hlídaný dětský koutek, rozdělený dle věkových kategorií, dokonce pro děti od 6 měsíců.

Do portfolia volnočasových aktivit patří kromě služeb fitness & wellness i hodiny tenisu, zumby, pilates, jógy, dále stolní tenis, jízda na koni, jízda na kajaku, surfování, plachtění a potápění, fotbal, jízda na kole, volejbal či golf. Na své si přijdou i milovníci lázeňských procedur a masáží.

Portugalské hotely značky Martinhal se zaměřují především na rodiny, které rády kombinují prémiovou dovolenou s pestrými službami zaměřenými na každého člena.

Tým Martinhal concierge vám rád připraví nabídku na míru!

Více i o dalších resortech ze sítě Martinhal najdete na www.martinhal.com.

Martinhal Family Hotels & Resorts

Sagres – Quinta – Lisbon – Cascais

Tel.: +351 218 507 788

info@martinhal.com

www.martinhal.com

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon