Loading color scheme

Spa & Wellness Hotel Ambiente 4*

Spa & Wellness HOTEL Ambiente 4* se nachází přímo v centru Karlových Varů, z oken hotelu je tak nádherný výhled na kostel sv. Máří Magdaleny a trvá pouze 5 min pěší chůze se od něj dostat k vyhlášeným minerálním pramenům. Hosté hotelu si velmi cení místní pohostinnosti a přijíždějí sem opakovaně. Někteří sem jezdí dokonce už 10 let. V letech 2016, 2017 a 2019 se hotel umístil jako „Nejlepší hotel roku“ v celém Karlovarském kraji podle CZECH HOTEL AWARDS, a to v kategorii “Wellness & Spa“. Spa & Wellness HOTEL Ambiente 4* je činným členem asociace hoteliéru a restauratérů České Republiky, což mu umožňuje sdílet své zkušenosti, má přístup ke všem novinkám a může si tak udržovat stále svou úroveň.

Kuchyně
Hotelová restaurace nabízí různorodé menu. Můžete zde najít jak tradiční českou kuchyni, tak tradiční ruská jídla. Pro větší rozmanitost a také pikantnější chuť rozmazluje restaurace své hosty i asijskými pokrmy a mořskými plody. Hosté velmi dobře hodnotí hotelové švédské stoly, a také dezerty, které zaměstnanci kuchyně vyrábí ručně. Každý čtvrtek v hotelu probíhá sváteční večeře včetně malého koncertu, kde hudebníci potěší hosty jak vážnou hudbou, tak moderními skladbami. Která večeře se vůbec obejde bez hudebního doprovodu? Z toho důvodu každou snídani, oběd i večeři provází příjemná podkresová hudba. Restaurace vlastní překrásný klavír Yamaha, na který hraje neviditelný maestro (unikátní dílo japonských mistrů).

Spa & Wellness
Hotel má krytý bazén a vířivku, kde se můžete uvolnit a odpočinout si. Hlavní hotelový lékař Vás podrobí kompletnímu vyšetření, vydá předpis procedur a doporučí správný pramen pro Vaše uzdravení. Místní lékařská ordinace je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji jako jsou ultrazvuk, hydromasážní sprcha Sharko, nebo například solné koupele. Hotelový lékařský personál hosty vždy během jejich procedur doprovází. Hotel taktéž nabízí masáže, a to tradiční a thajské.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon