Loading color scheme

Čapí hnízdo

Osobitý resort pro rodinnou dovolenou či romantický výlet ve dvou

POLOHA
Blízko Prahy, v srdci malebné krajiny Benešovska, objevíte prostředí, které bylo navrženo s citem pro každý detail. Neopakovatelná inspirace francouzského venkova a vysoký standard současného designu zajistí, že se budete cítit příjemně jako doma.

AKTIVNÍ ODPOČINEK
Nádherná krajina, pobyt v blízkosti zvířat, pestré volnočasové aktivity od projížďky na koni přes tenis, golf, bowling, vyjížďky na loďce až po plavání v bazénu, relax ve vířivce či rybaření zaručí, že na pobyt v Čapím hnízdě nikdy nezapomenete.

UNIKÁTNOST
Čapí hnízdo Vás překvapí svými kontrasty. Nabízí výbornou gastronomii i možnost nechat si připravit venkovní piknik. Má moderní wellness i přírodní rybník, kde je možné si zaplavat.

HOTEL
K dispozici je 31 komfortně zařízených pokojů, každý s terasou či balkonem. Všechny pokoje mají televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar a trezor. Některé pokoje lze propojit a vytvořit tak klidné zázemí pro rodinu s dětmi. Domácí mazlíčci jsou také vítáni. Cena ubytování začíná na 4400 Kč pro dvě osoby včetně snídaně.

SPA & WELLNESS CENTRUM
V Čapím hnízdě lze kromě aktivního odpočinku zažít i sladké nicnedělání, například ležení v trávě pod širým nebem nebo relax v Spa & Wellness centru, které čítá pestrou škálu špičkových služeb a procedur od tradičních masáží a saunového světa až po wellness speciality jako jsou hammam rituál či marocká masáž. O harmonii těla i mysli bude postaráno.

ROMANTIC SPA
Jedinečným privátním prostorem pro romantickou atmosféru chvíle ve dvou je Romantic Spa s manželskou vodní postelí, plápolajícím krbem, venkovní vířivkou, finskou saunou s ochlazovací kádí včetně prostorné terasy s výhledem na okolí. Cena za pronájem Romantic Spa na 3 hodiny je 6 000 Kč včetně párové masáže.

GASTRONOMIE
Milovníci prvotřídní kuchyně si pochutnají na čerstvých rybách, steaku či domácích dezertech v gurmánské restauraci Lihovar, která se zaměřuje na mezinárodní kuchyni s důrazem na čerstvé lokální suroviny. O gastronomický zážitek se stará šéfkuchař Ladislav Douša. Kávu a menší občerstvení si lze vychutnat na Letní terase přímo vedle Čapího hnízda. Rodiny s dětmi ocení posezení v bistru u Čápa, které se nachází u Ekocentra.

AKTIVITY PRO DĚTI
Čapí hnízdo je místem stvořeným pro dovádění a rodinou dovolenou. Výčet aktivit pro děti je opravdu pestrý a zahrnuje např. dětská hřiště, stromové domky, lanové prolézačky, jízdu na ponících, golfovou akademii, bowling, pétanque, tenis či aktivní prohlídku hospodářských zvířat nejen ve stájích. V letních měsících je k dispozici i venkovní bazén a vířivka.

EKOCENTRUM
Součástí areálu farmy Čapí hnízdo je Ekocentrum, jehož lektoři zajišťují průvodcovství a ekologickou výchovu jak pro školy a veřejnost, tak pro hotelové hosty. Součástí prohlídky areálu je Naučná stezka procházející různými biotopy a expozicemi hospodářských zvířat i volně žijících živočichů a také malá zoo Labyrint, kde našli útočiště nejen poranění ptáci ze širokého okolí, ale třeba i vydra, liška či divočák. Expozice je rozšířena o pavilony s exotickými zvířaty.

Čapí hnízdo
Dvůr Semtín 1, 259 01 Olbramovice
+420 317 716 211, +420 725 593 712
reservation@capihnizdo.cz
www.capihnizdo.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon