Loading color scheme

Čapí hnízdo

Osobitý resort pro rodinnou dovolenou či romantický výlet ve dvou

POLOHA
Blízko Prahy, v srdci malebné krajiny Benešovska, objevíte prostředí, které bylo navrženo s citem pro každý detail. Neopakovatelná inspirace francouzského venkova a vysoký standard současného designu zajistí, že se budete cítit příjemně jako doma.

AKTIVNÍ ODPOČINEK
Nádherná krajina, pobyt v blízkosti zvířat, pestré volnočasové aktivity od projížďky na koni přes tenis, golf, bowling, vyjížďky na loďce až po plavání v bazénu, relax ve vířivce či rybaření zaručí, že na pobyt v Čapím hnízdě nikdy nezapomenete.

UNIKÁTNOST
Čapí hnízdo Vás překvapí svými kontrasty. Nabízí výbornou gastronomii i možnost nechat si připravit venkovní piknik. Má moderní wellness i přírodní rybník, kde je možné si zaplavat.

HOTEL
K dispozici je 31 komfortně zařízených pokojů, každý s terasou či balkonem. Všechny pokoje mají televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar a trezor. Některé pokoje lze propojit a vytvořit tak klidné zázemí pro rodinu s dětmi. Domácí mazlíčci jsou také vítáni. Cena ubytování začíná na 4400 Kč pro dvě osoby včetně snídaně.

SPA & WELLNESS CENTRUM
V Čapím hnízdě lze kromě aktivního odpočinku zažít i sladké nicnedělání, například ležení v trávě pod širým nebem nebo relax v Spa & Wellness centru, které čítá pestrou škálu špičkových služeb a procedur od tradičních masáží a saunového světa až po wellness speciality jako jsou hammam rituál či marocká masáž. O harmonii těla i mysli bude postaráno.

ROMANTIC SPA
Jedinečným privátním prostorem pro romantickou atmosféru chvíle ve dvou je Romantic Spa s manželskou vodní postelí, plápolajícím krbem, venkovní vířivkou, finskou saunou s ochlazovací kádí včetně prostorné terasy s výhledem na okolí. Cena za pronájem Romantic Spa na 3 hodiny je 6 000 Kč včetně párové masáže.

GASTRONOMIE
Milovníci prvotřídní kuchyně si pochutnají na čerstvých rybách, steaku či domácích dezertech v gurmánské restauraci Lihovar, která se zaměřuje na mezinárodní kuchyni s důrazem na čerstvé lokální suroviny. O gastronomický zážitek se stará šéfkuchař Ladislav Douša. Kávu a menší občerstvení si lze vychutnat na Letní terase přímo vedle Čapího hnízda. Rodiny s dětmi ocení posezení v bistru u Čápa, které se nachází u Ekocentra.

AKTIVITY PRO DĚTI
Čapí hnízdo je místem stvořeným pro dovádění a rodinou dovolenou. Výčet aktivit pro děti je opravdu pestrý a zahrnuje např. dětská hřiště, stromové domky, lanové prolézačky, jízdu na ponících, golfovou akademii, bowling, pétanque, tenis či aktivní prohlídku hospodářských zvířat nejen ve stájích. V letních měsících je k dispozici i venkovní bazén a vířivka.

EKOCENTRUM
Součástí areálu farmy Čapí hnízdo je Ekocentrum, jehož lektoři zajišťují průvodcovství a ekologickou výchovu jak pro školy a veřejnost, tak pro hotelové hosty. Součástí prohlídky areálu je Naučná stezka procházející různými biotopy a expozicemi hospodářských zvířat i volně žijících živočichů a také malá zoo Labyrint, kde našli útočiště nejen poranění ptáci ze širokého okolí, ale třeba i vydra, liška či divočák. Expozice je rozšířena o pavilony s exotickými zvířaty.

Čapí hnízdo
Dvůr Semtín 1, 259 01 Olbramovice
+420 317 716 211, +420 725 593 712
reservation@capihnizdo.cz
www.capihnizdo.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon