Loading color scheme

Podzim a zima v apartmánech a vilách ve slunečném Portugalsku Lisabon, Cascais, Algarve

Portugalský řetězec rodinných hotelů Martinhal nabízí široký výběr apartmánů a vil ve čtyřech významných městech Portugalska – Lisabon, Cascais, Quinta do Lago a Sagres v Algarve.

Pokud hledáte krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem s výhodami hotelového komplexu, apartmány a vily značky Martinhal Family Hotels & Resorts jsou skvělou volbou.
Obrovskou výhodou je i recepce s nepřetržitým provozem a všestranným servisem, od zařízení kuchyňského vybavení přes řešení problémů s internetem až po rady na výlety a nákupy v okolí.
Za příplatek je možné si doobjednat služby dětského klubu a au-pair, týdenní úklid a výměnu ložního prádla, catering a jakékoliv další služby dle přání a potřeb členů rodiny.
„Čistota a bezpečí“ jsou mottem hotelů Martinhal od jejich založení a v dnešní post-covidové době to platí dvojnásob. Zaručí vám pobyt
jako doma s výhodou příjemného podnebí.
Všechny nemovitosti mají dobré spojení na letiště či heliporty i napojení na dálnici. V blízkosti se nachází kliniky, nemocnice i mezinárodní školy.
Rádi připravíme nabídku na míru pro jednotlivce, páry nebo rodinu!

Martinhal Chiado
37 luxusních servisovaných prostorných apartmánů v samém srdci Lisabonu. Přístup je přes letiště v Lisabonu.

Martinhal Cascais
12 luxusních vil se nachází v prestižní čtvrti Quinta da Marinha v Cascais. Tyto vily se 2 ložnicemi jsou plně vybavené, s přístupem do hotelového komplexu Martinhal Cascais s restaurací, kavárnou, barem a lázněmi. Přístup je přes letiště v Lisabonu, letiště Cascais Tires nebo přes vlastní helipad ve středisku Cascais.

Martinhal Sagres
Vily se soukromými bazény a zahradami. Příroda, moře, nízká hustota obyvatel – to je krátký výčet hlavních atributů této oblasti. Přístup je přes letiště Faro, letiště Portimăo / Alvor nebo helipad v blízkosti obou vilových středisek.

 

Martinhal Family Hotels & Resorts
Sagres – Quinta – Lisbon – Cascais
Tel.: +351 218 50 77 88
info@martinhal.com
www.martinhal.cz
www.martinhal.com

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon