Loading color scheme

Restauraci Malé Versailles navštívil básník Goethe i prezident Miloš Zeman

Letos navštívil tuto vyhledávanou restauraci v rámci své cesty po regionu i prezident Miloš Zeman. Tehdy mu připravili klasickou českou polévku s játrovými knedlíčky, následoval čerstvý pstruh se špenátem a medvědím česnekem s pažitkovou omáčkou. Jako sladkou tečku připravil šéfkuchař makovou roládu s domácím švestkovým sorbetem.Letos navštívil tuto vyhledávanou restauraci v rámci své cesty po regionu i prezident Miloš Zeman. Tehdy mu připravili klasickou českou polévku s játrovými knedlíčky, následoval čerstvý pstruh se špenátem a medvědím česnekem s pažitkovou omáčkou. Jako sladkou tečku připravil šéfkuchař makovou roládu s domácím švestkovým sorbetem.

Číst více

Nechte se oslnit michelinskými hvězdami

Nedaleko Prahy v Průhonicích se můžete nechat hýčkat v Paloma Hotel Restaurantu. Jak již napovídá název Palomy, kromě luxusního hotelu zde naleznete i neméně sofistikovanou restauraci, jejíž kapacita činí pouze 33 míst, aby pro všechny hosty byla zajištěna maximální péče a pozornost. O gastronomický zážitek se stará trio francouzských kuchařů – Executive Chef Nicolas Decherchi, Chef de Cuisine Alexandre Martin a Chef Patissier Florian Felix.

Číst více

Felixír. Zahraje na všechny smysly

Prémiový bylinný sirup FELIXÍR je vyladěn ze čtvera různých domácích plodů. U každého plodu, který používáme při ladění chuti, známe osobně jeho sběrače. Každá jedna bobule projde ruční kontrolou. Jedině tak máme jistotu, že se k vám dostane jen sirup prvotřídní kvality, který zahraje na vaše smysly. Na jazyku tvoří sirup FELIXÍR dokonalý požitek harmonické chuti, před zraky vyvolává obraz kvetoucích strání Rychlebských hor a v uších zní adagio z hobojového koncertu D moll, Let čmeláka. Blahodárný účinek se projeví posléze.

Číst více

CAFÉDOCK. Poklad nejen do kanceláře

Zaměstnanci tísnící se ve firemní kuchyňce, odbíhání z jednací místnosti přes celé patro k automatu na kávu, zákazníci, od nichž se musíte v showroomu vzdálit, když jim jdete pro občerstvení. je vám to povědomé? máme pro vás řešení!

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon