Loading color scheme

Nechte se oslnit michelinskými hvězdami

Nedaleko Prahy v Průhonicích se můžete nechat hýčkat v Paloma Hotel Restaurantu. Jak již napovídá název Palomy, kromě luxusního hotelu zde naleznete i neméně sofistikovanou restauraci, jejíž kapacita činí pouze 33 míst, aby pro všechny hosty byla zajištěna maximální péče a pozornost. O gastronomický zážitek se stará trio francouzských kuchařů – Executive Chef Nicolas Decherchi, Chef de Cuisine Alexandre Martin a Chef Patissier Florian Felix.

Šéfkuchař Nicolas Decherchi, kterému se již ve Francii v minulosti podařilo získat dvě michelinské hvězdy, přirovnává svou práci k cestě plné poznávání nových lidí a zajímavých hostů, bohaté na objevování neskutečných chutí a především naplněné silnými zážitky. Připravuje moderní kuchyni na klasické francouzské bázi s moderním designem. Má rád foie gras nebo artyčoky, kombinaci sladkých a slaných chutí, na jaře chřest, v létě tomaty, na podzim srnce a v zimě mušle sv. Jakuba a mořské plody. Důležitá je pro něj kreativita a představivost. Má rád jaro, kdy se všechno rodí a začíná nanovo. Francouzské dovednosti a elegance jsou podtrženy tradiční, pečlivou a zejména individualizovanou obsluhou. Vybrané pokrmy jsou dohotovovány přímo před hosty, což obohacuje jejich zážitek z celé večeře a servisu jako takového.

Taktéž každý pokoj Palomy je jedinečný. Pokoje nabízejí terasy a výhledy na průhonický zámek, který s hotelem přes ulici sousedí. Mezi služby hotelu patří i volný vstup do Průhonického parku (památky UNESCO) či do nedalekého fitness a spa. Hotelová limuzína vás odveze na nákupy nebo na prohlídku rušné Prahy – a za pár okamžiků si již můžete užívat odpočinku a klidu oázy na kraji města.

Vkročíte-li do interiéru hotelu a restaurace, jako je Paloma s její pověstí, jsou všechny vaše smysly napjaté již od prvního okamžiku. Kombinace černé, bílé a šedé spolu s povedeným designem všech kusů nábytku, závěsů, leštěné oceli, zrcadel či nádobí v restauraci působí nesmírně kompaktně, stejně jako elegantně a luxusně. Personál je profesionální, přitom však vřelý a milý, a již od přivítání se budete cítit jako v bavlnce.

Pokud chcete zažít něco opravdu mimořádného, neváhejte nad výletem do Průhonic. Skvělé renomé tohoto místa opravdu nelže.

Paloma Hotel Restaurant

Květnové nám. 53

Průhonice

Tel.: +420 220 188 610

info@palomapruhonice.cz

www.palomapruhonice.cz

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 63 02

001 Titulka 63 01

Naši partneři

 

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner Ticket

Banner secret

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner BT

Banner napoleon