Loading color scheme

Nechte se oslnit michelinskými hvězdami

Nedaleko Prahy v Průhonicích se můžete nechat hýčkat v Paloma Hotel Restaurantu. Jak již napovídá název Palomy, kromě luxusního hotelu zde naleznete i neméně sofistikovanou restauraci, jejíž kapacita činí pouze 33 míst, aby pro všechny hosty byla zajištěna maximální péče a pozornost. O gastronomický zážitek se stará trio francouzských kuchařů – Executive Chef Nicolas Decherchi, Chef de Cuisine Alexandre Martin a Chef Patissier Florian Felix.

Šéfkuchař Nicolas Decherchi, kterému se již ve Francii v minulosti podařilo získat dvě michelinské hvězdy, přirovnává svou práci k cestě plné poznávání nových lidí a zajímavých hostů, bohaté na objevování neskutečných chutí a především naplněné silnými zážitky. Připravuje moderní kuchyni na klasické francouzské bázi s moderním designem. Má rád foie gras nebo artyčoky, kombinaci sladkých a slaných chutí, na jaře chřest, v létě tomaty, na podzim srnce a v zimě mušle sv. Jakuba a mořské plody. Důležitá je pro něj kreativita a představivost. Má rád jaro, kdy se všechno rodí a začíná nanovo. Francouzské dovednosti a elegance jsou podtrženy tradiční, pečlivou a zejména individualizovanou obsluhou. Vybrané pokrmy jsou dohotovovány přímo před hosty, což obohacuje jejich zážitek z celé večeře a servisu jako takového.

Taktéž každý pokoj Palomy je jedinečný. Pokoje nabízejí terasy a výhledy na průhonický zámek, který s hotelem přes ulici sousedí. Mezi služby hotelu patří i volný vstup do Průhonického parku (památky UNESCO) či do nedalekého fitness a spa. Hotelová limuzína vás odveze na nákupy nebo na prohlídku rušné Prahy – a za pár okamžiků si již můžete užívat odpočinku a klidu oázy na kraji města.

Vkročíte-li do interiéru hotelu a restaurace, jako je Paloma s její pověstí, jsou všechny vaše smysly napjaté již od prvního okamžiku. Kombinace černé, bílé a šedé spolu s povedeným designem všech kusů nábytku, závěsů, leštěné oceli, zrcadel či nádobí v restauraci působí nesmírně kompaktně, stejně jako elegantně a luxusně. Personál je profesionální, přitom však vřelý a milý, a již od přivítání se budete cítit jako v bavlnce.

Pokud chcete zažít něco opravdu mimořádného, neváhejte nad výletem do Průhonic. Skvělé renomé tohoto místa opravdu nelže.

Paloma Hotel Restaurant

Květnové nám. 53

Průhonice

Tel.: +420 220 188 610

info@palomapruhonice.cz

www.palomapruhonice.cz

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon