Loading color scheme

Slyšeli jste někdy o restauraci Signor? V Praze vyrostly rovnou dvě

Mercedes je mladá podnikatelka z Prahy a právě ona je jednou z hlavních tváří těchto restaurací. Jak napovídá její jméno, tak její kořeny sahají až do Španělska, odkud pochází její nadšení a láska k jídlu.

 

Proč jste si k podnikání vybrala právě Prahu?
Vyrostla jsem v Praze a můj manžel je Čech. Náš společný sen je se odstěhovat na hory či k moři. Právě kvůli tomuto snu ale musíme ještě hodně pracovat.

Kterou vaši restauraci byste doporučila?
Je strašně těžké vybrat jednu, protože je každá z nich osobitá. Mohla bych doporučit obě? ☺
V restauraci Signor in cucina za Národním divadlem si pochutnáte na vybraných mořských plodech. Určitě doporučuji naši seafood pastu. Restaurace je otevřena každý den mimo neděle od oběda do pozdních večerních hodin. Signor bistro na spodním Žižkově můžete navštívit již od brzkých ranních hodin. Určitě vyzkoušejte naše moderní snídaně. Mnoho našich hostů si oblíbilo naše vína z Trentina, a tak si pro ně často jezdí za tzv. regálové ceny přímo do bistra. Jsem velmi hrdá na to, že jsme v této zapomenuté části Žižkova byli první a stále jsme.

Kde vás hosté potkají nejčastěji?
Několikrát do týdne vařím v naší restauraci v centru, kde se po boku našeho francouzského šéfkuchaře zdokonaluji v tom, co mě baví. A pokud mám volno, tak se nezapomenu nasnídat v našem bistru na Žižkově, které miluji.

 

Signor in cucina
Na Struze 1
Praha 1 – Nové Město
Tel.: +420 774 724 944

Signor bistro
Rokycanova 6
Praha 3 – Žižkov
Tel.: +420 774 724 255

manager@signor.cz
www.signor.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 63 001

Naši partneři

 

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner Ticket

Banner secret

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner BT

Banner napoleon