Loading color scheme

Kus slunné Arménie v Praze. Restaurace kavkazské kuchyně Old Armenia

U mnoha z nás je výraz „jako doma“ spojen s něčím příjemným. A jaké pocity vyvolává u vás? Každý jistě odpoví: „Domov je místem, kde je klid, pohoda a dobré jídlo.“


Restaurace Old Armenia všechny své hosty vítá s tradiční kavkazskou pohostinností a nabízí pokrmy, které mnohým připomínají domov a rodný kraj: pelmeně, chinkali, vareniky, chačapuri, palačinky, šašliky z různých druhů masa (jídelní lístek si můžete prohlédnout na stránkách www.oldarmenia.cz). Každý má své vlastní jídlo, které si spojuje s domovem, ale v jídelníčku této restaurace si každý najde tu svou
„domácí“ pochoutku.
Asi se všichni shodneme, že v Praze je hodně restaurací, ale za prvé ne každý obyvatel Prahy je ochoten utrácet velkou část svých příjmů za každodenní návštěvu restaurací a za druhé ne do každé restaurace se vám bude chtít chodit každý den, jelikož restaurační stravování rychle přestává bavit. Vše výše uvedené se nevztahuje na restauraci Old Armenia, kde jsou dostupné ceny a velmi pestrá nabídka. Ověřeno celou naší redakcí.
Stejně jako všechny proslulé restaurace, i Old Armenia má vlastní specialitu. Co to podle vás je? Není tajemstvím, že vyhlášená arménská kuchyně patří k nejstarším na světě. Její příběh začal šašlikem,
a proto se může směle nazývat králem kavkazské kuchyně právě toto maso grilované na špízu.
A to je důvod, proč je specialitou restaurace Old Armenia Mix Mangal – kavkazská pánev obsahující 2 kg šašliků z různých druhů masa: vepřového, kuřecího, telecího, jehněčího + lula kebab z kuřecího, vepřového a hovězího masa + grilované brambory a žampiony.
Avšak nejen masovými specialitami láká restaurace své hosty, ale také mimořádnou atmosférou. V Old Armenia se můžete těšit na opravdu jedinečné chvíle, zvlášť od pátku do neděle od 18:00 do 22:00, kdy zde hraje živá hudba. Za zvuků oblíbených písní si můžete nejen pochutnat na vynikajících pokrmech, ale také si zvesela zatančit. Ano, přesně tak – živá hudba rozhodně nenechá nikoho lhostejným.
Restaurace není velká, ale je velmi útulná, disponuje terasou a společenskou místností (pro 20 osob) vhodnou k oslavám narozenin, pořádání firemních večírků, obchodních jednání nebo romantických večerů.
Rčení „Řekni mi, kdo je tvůj přítel, a já ti řeknu, kdo jsi.“ lze klidně přefrázovat na „Řekněte nám, kdo jsou vaši zákazníci, a my ohodnotíme váš status.“ Mezi hosty restaurace je mnoho celebrit, jak českých, tak
i ruských, ale také politiků a podnikatelů. Mnozí přijíždějí do Old Armenia ze sousedních států (Německa, Polska, Rakouska a dokonce i Francie) oslavit důležitá výročí, jelikož dávají přednost právě této restauraci, což vypovídá o mnohém.
V dnešním světě není nejlepším doporučením počet lajků a sledujících na sociálních sítích, ale stovky stálých zákazníků, kteří se opakovaně vracejí do oblíbené restaurace oslavit významnou událost, setkat se s partou přátel či celou rodinou, nebo si jen užít báječnou večeři a přitom se ponořit do atmosféry Arménie. Zákazníci si také objednávají oblíbená jídla online s dovozem domů nebo do kanceláře.
Pro ty, kteří restauraci Old Armenia ještě neznají, existuje možnost využít výhodné nabídky: při objednávce přes webové stránky www.oldarmenia.cz získáte slevu 10 % na celou objednávku.
Blíží se Vánoce a Silvestr a už je na čase přemýšlet, kde je chcete oslavit. V restauraci jsou vždy vítáni noví hosté, ale prosím nezapomeňte, že je nutná předběžná rezervace stolu na telefonu: +420 730 550 555.
Vítejte v kavkazské restauraci Old Armenia!

 

Restaurace Old Armenia
Lihovarská 1096/6, Praha 9 – Libeň

Instagram: old_armenia_praha
Facebook: Oldarmeniaprague
www.oldarmenia.cz

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon