Loading color scheme

Asmat Shanava

Majitelka restaurace Pirosmani

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Restaurace Pirosmani letos oslavuje 23. výročí od svého založení!
Je místem, kde si můžete pochutnat na chuťově nepřekonatelných pokrmech gruzínské kuchyně, pokochat se vytříbeným interiérem nebo si užít soukromí v kruhu přátel.
Základ jídelníčku tvoří samozřejmě gruzínská kuchyně, ale najdete zde rovněž pokrmy evropské kuchyně a vegetariánská jídla. Několik druhů šašliků, rozmanité saláty a polévky, tradiční pochoutky, úžasné dezerty – tak bohatý výběr, že nestačíte ani všechno ochutnat! V Pirosmani je rozsáhlá nabídka gruzínských vín, koňaků, vodky, proslulé minerální vody a mnoha dalších blahodárných
a lahodných nápojů.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
V budoucnu hodlám udělat vše pro to, aby moje podnikání zůstalo stabilní a aby byli návštěvníci restaurace Pirosmani vždy spokojeni. Ať už slavíte svatbu, relaxujete s přáteli nebo trávíte romantický večer – budete zde vždy vítáni s opravdovou gruzínskou pohostinností.

Vaše tajemství úspěchu?
Je nezbytné se zabývat tím, co opravdu chcete dělat, co máte rádi a co vás baví – a úspěch přijde. A úspěch vás vždy nabije pozitivní energií a odhodláním dokázat ještě víc. A i když se vám někdy něco nepodaří, ale vy se dané věci přesto naplno věnujete, tak dokonce i selhání přinášejí příležitosti pro další profesní a osobní rozvoj.

 

Restaurace Pirosmani
Karlovy Vary, Kolmá 56
+420 776 397 950
+420 353 222 095
+420 776 681 742

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon