Loading color scheme

Evgenia Blažková

Majitelka Park R. cafe & restaurant

Jak dlouho jste na trhu?
Rodinnou restauraci Park R. cafe & restaurant, v jejíž nabídce najdete nejoblíbenější pokrmy evropské kuchyně, jsme otevřeli v březnu 2020.
Já osobně se ale gastronomii věnuji už kolem 15 let, učila jsem se od svých přátel – známých šéfkuchařů Sofie Smith a Tomáše Liebich.

Jaké máte vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Mým hlavním cílem je vytvořit osobní značku. Doufám, že restaurace Park R. se stane vyhlášeným a oblíbeným místem pro rodinné oslavy a přátelská setkání v obklopení zeleně a klidu, jelikož se nachází přímo vedle jednoho z nejkrásnějších parků v Praze – Havlíčkových sadů. Architektonické řešení naší restaurace s kapacitou 80 míst umožňuje pořádání různých akcí.
K dispozici jsou 4 samostatné sály, z nichž každý má vlastní koncept a design, a také terasa s krásným výhledem na Prahu.

Doufám, že jednou budu moci otevřít svůj závod s širokým sortimentem potravinářských výrobků, jelikož již nyní vyrábíme vlastní, všemi oblíbené výrobky: domácí těstoviny, chléb apod.

Vaše tajemství úspěchu?
Hlavním tajemstvím úspěchu je, že používáme pouze čerstvé a kvalitní farmářské produkty, a tak se můžete těšit i na různá sezónní menu.

 

Park R. cafe & restaurant
Vršovická 1525/1a
110 00 Praha 10
+420 770 622 577
info@park-r.cz
www.park-r.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon