Loading color scheme

Evgenia Blažková

Majitelka Park R. cafe & restaurant

Jak dlouho jste na trhu?
Rodinnou restauraci Park R. cafe & restaurant, v jejíž nabídce najdete nejoblíbenější pokrmy evropské kuchyně, jsme otevřeli v březnu 2020.
Já osobně se ale gastronomii věnuji už kolem 15 let, učila jsem se od svých přátel – známých šéfkuchařů Sofie Smith a Tomáše Liebich.

Jaké máte vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Mým hlavním cílem je vytvořit osobní značku. Doufám, že restaurace Park R. se stane vyhlášeným a oblíbeným místem pro rodinné oslavy a přátelská setkání v obklopení zeleně a klidu, jelikož se nachází přímo vedle jednoho z nejkrásnějších parků v Praze – Havlíčkových sadů. Architektonické řešení naší restaurace s kapacitou 80 míst umožňuje pořádání různých akcí.
K dispozici jsou 4 samostatné sály, z nichž každý má vlastní koncept a design, a také terasa s krásným výhledem na Prahu.

Doufám, že jednou budu moci otevřít svůj závod s širokým sortimentem potravinářských výrobků, jelikož již nyní vyrábíme vlastní, všemi oblíbené výrobky: domácí těstoviny, chléb apod.

Vaše tajemství úspěchu?
Hlavním tajemstvím úspěchu je, že používáme pouze čerstvé a kvalitní farmářské produkty, a tak se můžete těšit i na různá sezónní menu.

 

Park R. cafe & restaurant
Vršovická 1525/1a
110 00 Praha 10
+420 770 622 577
info@park-r.cz
www.park-r.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon