Loading color scheme

Cesta k božskému elixíru

Zdraví je stav úplné tělesné, duševní a sociální pohody a nejen nepřítomnost nemoci nebo vady. Je tomu skutečně tak?

Před 4 lety mi zemřela sestra během třech dnů ve Vinohradské nemocnici v Praze na rakovinu a dva roky poté mi vážně onemocněl otec. V té době jsem si uvědomil, jakou skutečnou hodnotu má to stále opakované slůvko zdraví, zdravý životní styl apod. Přehodnotil jsem svůj názor, své priority a začal jsem se více zajímat o vše, co souvisí se zdravím. Jako na zavolanou jsem byl se svým otcem osloven jednou slovenskou společností a výsledkem je neskutečně úspěšná věc.
A protože už jsem si v životě prošel peklem a nechci se tam vrátit, nechci, aby se to opakovalo a upřímně to nepřeji nikomu, rozhodli jsme se věc dále šířit, a plnit tak přání zakladatele a vynálezce té kouzelné věcičky a naplňovat poslání, se kterým jsme vstupovali do spolupráce s našim slovenským partnerem. Proč hovořím o poslání? Bohužel zakladatel, autor a vynálezce té téměř zázračné věci už není mezi námi. Zemřel tragickou smrtí. Zanechal nám však odkaz a recepturu tinktury z dřevokazných hub a bylin, pomocí které on sám porazil zákeřnou nemoc rakovinu. Porazil ji poté, kdy klasická medicína si s jeho vážným onemocněním už nevěděla rady a dávala mu několik měsíců života. Z nemocničního prostředí odešel domů, za svými blízkými prakticky umřít. Máte rakovinu a metastáze téměř po celém těle. Byl to nemilosrdný verdikt, pro většinu lidí konečný, ale ne pro našeho hrdinu Juraje. To není možné, to neexistují jiné metody uzdravení, proč se v některých oblastech téměř nevyskytuje nádorové onemocnění, existují kromě klasické medicíny také nějaké přírodní produkty? To byly otázky, na které Juraj okamžitě hledal odpovědi.
Nesmírné úsilí podpořené vírou v uzdravení přineslo brzy ovoce. Najednou byla na světě tinktura z dřevokazných hub a bylin. Rakovina začala ustupovat, lékaři, kteří našeho hrdinu poslali domů prakticky dožít, nevěřili, jak nádorové onemocnění ustupuje a pomalu mizí z těla. Jak je to možné? Vy se léčíte v jiném zdravotnickém zařízení, na jiné klinice? To byly otázky odborníků, onkologů. A nebo se stal zázrak? Ne, žádný zázrak se nestal, tím zázrakem byla tinktura z dřevokazných hub a bylin, kterou si Juraj na základě konzultací s různými odborníky a velmi důkladného studia zejména staré čínské medicíny sám připravil a pomocí které se záhy naprosto vyléčil. Hlavní složkou extraktu jsou například houby, které jsou známe pod názvem Reishi (Ganoderma Lucidum – božská houba) nebo Chaga. Tyto houby se využívají více než 4 000 let v čínské medicíně, které výrazně posilují imunitní systém a zvyšují činnost tvz. NK buněk. Tyto buňky jsou jedny z nejběžnějších bílých krvinek, které rozpoznávají a napadají buňky, které do těla nepatří. Jsou považovány za první obranou linii našeho těla.
To, že je dnes tinktura obsažena ve velmi kvalitním medu, je z důvodů prodloužení její životnosti a kvalitní med se stal přírodním konzervantem tohoto dnes již schváleného potravinového doplňku.
Příběh se šťastným koncem Juraje nás inspiroval a tinktura z dřevokazných hub se stala i mou každodenní součástí jídelníčku a její užívání významně napomáhá k posílení imunity. Bohužel v době, kdy mojí sestře byla diagnostikována rakovina jsem o existenci tinktury z dřevokazných hub nevěděl, ale hlavním důvodem jejího úmrtí byla pozdní léčba.
V nově vznikající, velmi úspěšné společnosti Medicalelix, nyní realizuji odkaz Juraje a mé sestry. Ukazuji cestu k posílení imunity všem lidem a moc si přeji, aby se tinktura z dřevokazných hub stala součástí jídelníčku u co nejvíce lidí.
Mé přání má optimistický nádech, neboť dosavadní poznatky a reference jsou stejně pozitivní jako u našeho hrdiny Juraje. Ve spoluprácis Felixem Slováčkem a jeho dcerou Aničkou se můžete dočíst více informací na webu www.felixdoporucujeelix.cz, kde najdete i autentickou audio nahrávku Juraje.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon