Loading color scheme

Radka Bubeníčková

Výkonná ředitelka kliniky Esthesia

Jaké služby poskytujete na vaší klinice?

Koncept celé kliniky byl vytvořen tak, aby náš klient a celá jeho rodina našli na jednom místě více různých oborů, které se vzájemně propojují. Cílem je, aby u nás klienti dostali komplexní péči, profesionalitu, porozumění a mohli cítit k tomuto místu a k našim odborníkům bezmeznou důvěru. Původně klinika Esthesia nabízela pouze stomatologii včetně neviditelných rovnátek a dentální hygieny, ale postupně jsme kliniku rozšířili o služby estetické dermatologie, kosmetologie, podologie, lymfoterapie a fyzioterapie.

V čem je vaše klinika unikátní?

Troufnu si říci, že právě lidským přístupem. Klinika Esthesia je na trhu více než 15 let a to, že se u nás klienti cítí dobře, dokazují i dlouholeté vztahy s klienty, kteří naše služby využívají od úplného počátku. V každém oboru máme špičkové odborníky, kteří se neustále vzdělávají a přinášejí inovativní přístup. Naši lékaři a specialisté spolu úzce spolupracují, a proto dokážeme nabídnout našim klientům opravdu komplexní péči. Naši lékaři hovoří více než dvěma světovými jazyky, proto si naši kliniku oblíbili
i zahraniční klienti. A ke všemu sídlíme v centru Prahy.

Jaké služby jsou u vašich klientů nejvyhledávanější?

Ve stomatologii je to běžná protetika a implantologie. Poslední dobou jsou velmi oblíbené bezpreparační fasety a neviditelná rovnátka, které řeší estetické nedokonalosti chrupu a které si tolik oblíbily hollywoodské hvězdy. V dermatologii potom vedou laserová ošetření, estetické omlazování pleti a procedury, které pomáhají s různými poruchami růstu vlasů. Před létem je velký zájem o tvarování křivek těla, výživové poradenství a lymfoterapii, která urychluje detoxikaci i redukci váhy. Jsem ráda, že k nám na estetická laserová ošetření, jako je například epilace, dochází čím dál více mužů. Připravujeme nejen dámy do bikin, ale i cyklisty na sezonní trénink.

Vaše tajemství úspěchu?

Za naším úspěchem není žádné tajemství. Sleduji, co nového nabízí trh,
a jsem v úzkém kontaktu s našimi klienty. Právě znalost potřeb našich klientů nás inspiruje a posouvá stále dopředu. Máme jednu silnou výhodu, která není na pracovním poli příliš běžná. V našem týmu panuje velmi přátelská, pohodová a podporující atmosféra. Věřím, že to naši klienti cítí, a i proto nás doporučují dál.

Také mi pomáhá to, že využívám všechny naše služby osobně. Jednak proto, že kontroluji sama na sobě kvalitu našich služeb, a  také to, že si u většiny z nich odpočinu. Určitě nedám dopustit na naše přístrojová ošetření kosmetikou REVIDERM.

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon