Loading color scheme

Centrum zdraví a krásy My Indigo

Služby pro ženy i pro muže, a to v nejlepší kvalitě

Kdo se cítí dobře ve své těle, cítí klid také v své duši. Že fyzické zdraví přispívá k duševní pohodě, vám v dnešní době poví každý psycholog. Zdravé tělo totiž dodává pocit jistoty a odhodlání, protože nás nebrzdí a nechá nás věnovat se všemu, co může potěšit naší duši.

Zdraví ale není konečnou na cestě k uspořádané mysli. Dalším stupněm tělesných kvalit vedoucích k vyrovnanému duševnímu stavu je totiž krása. Ta dokáže i nejistému člověku dodat sebevědomí, touhu ukázat se světu a ve výsledku mu dopřeje i pocit tolik tíženého štěstí.

V centru zdraví a krásy My Indigo se právě tyto dvě kvality snoubí v jedno. Chloubou Indiga je express manikúra a pedikúra, využívající speciální laky šetrné k nehtům. Naše zkušené manikérky dokážou vyhovět všem potřebám klienta. Centrum nabízí kromě péče o nehty i kompletní kosmetické služby. Naše specialistky na kosmetiku nejdříve vytvoří diagnostiku pleti a následně navrhnou nejvhodnější kúru. Jednou z unikátních metod, které v centru využíváme, je mezoterapie, jež se soustředí na revitalizaci pleti a obnovení jejího mladistvého pevného vzhledu.

My Indigo ale u krásy nekončí a nabízí i služby pečující o zákazníkovo zdraví. Nejrůznější tělesné neduhy pomůže vyléčit klimatoterapie s využitím přírodních solí a bahna z Mrtvého moře. Tato procedura se dá označit za zázračnou, neboť napomáhá nejen při léčbě kožních onemocnění, jako jsou akné či lupenka, ale zároveň přispívá ke zlepšení stavu dýchacích cest a astmatu. Další z možností pro uvolnění těla poskytujeme v centru klasické masáže, jež odstraní nepříjemné bolesti svalů, a masáže relaxační, které zase tělu pomohou uvolnit stres. Kromě bolesti a stresu se My Indigo zaměřuje i na hubnutí, jemuž napomáhá například technika lymfodrenáže, účinná při léčbě otoků. Profesionální anticelulitidní masáže zase působí přímo na podkožní tukové buňky a zbavují tím tělo nepříjemné celulitidy.

Když vstoupíte do centra zdraví a krásy My Indigo, poznáte, že nejen ve zdravém, ale i krásném těle je zdravý duch.

My Indigo

Husinecká 4

Praha 3 – Žižkov

Tel.: +420 777 708 105

Instagram: my_indigo_cz

www.myindigo.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon