Loading color scheme

Centrum zdraví a krásy My Indigo

Služby pro ženy i pro muže, a to v nejlepší kvalitě

Kdo se cítí dobře ve své těle, cítí klid také v své duši. Že fyzické zdraví přispívá k duševní pohodě, vám v dnešní době poví každý psycholog. Zdravé tělo totiž dodává pocit jistoty a odhodlání, protože nás nebrzdí a nechá nás věnovat se všemu, co může potěšit naší duši.

Zdraví ale není konečnou na cestě k uspořádané mysli. Dalším stupněm tělesných kvalit vedoucích k vyrovnanému duševnímu stavu je totiž krása. Ta dokáže i nejistému člověku dodat sebevědomí, touhu ukázat se světu a ve výsledku mu dopřeje i pocit tolik tíženého štěstí.

V centru zdraví a krásy My Indigo se právě tyto dvě kvality snoubí v jedno. Chloubou Indiga je express manikúra a pedikúra, využívající speciální laky šetrné k nehtům. Naše zkušené manikérky dokážou vyhovět všem potřebám klienta. Centrum nabízí kromě péče o nehty i kompletní kosmetické služby. Naše specialistky na kosmetiku nejdříve vytvoří diagnostiku pleti a následně navrhnou nejvhodnější kúru. Jednou z unikátních metod, které v centru využíváme, je mezoterapie, jež se soustředí na revitalizaci pleti a obnovení jejího mladistvého pevného vzhledu.

My Indigo ale u krásy nekončí a nabízí i služby pečující o zákazníkovo zdraví. Nejrůznější tělesné neduhy pomůže vyléčit klimatoterapie s využitím přírodních solí a bahna z Mrtvého moře. Tato procedura se dá označit za zázračnou, neboť napomáhá nejen při léčbě kožních onemocnění, jako jsou akné či lupenka, ale zároveň přispívá ke zlepšení stavu dýchacích cest a astmatu. Další z možností pro uvolnění těla poskytujeme v centru klasické masáže, jež odstraní nepříjemné bolesti svalů, a masáže relaxační, které zase tělu pomohou uvolnit stres. Kromě bolesti a stresu se My Indigo zaměřuje i na hubnutí, jemuž napomáhá například technika lymfodrenáže, účinná při léčbě otoků. Profesionální anticelulitidní masáže zase působí přímo na podkožní tukové buňky a zbavují tím tělo nepříjemné celulitidy.

Když vstoupíte do centra zdraví a krásy My Indigo, poznáte, že nejen ve zdravém, ale i krásném těle je zdravý duch.

My Indigo

Husinecká 4

Praha 3 – Žižkov

Tel.: +420 777 708 105

Instagram: my_indigo_cz

www.myindigo.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon