Loading color scheme

Nová oáza krásy a zdraví

Do zbrusu nové oázy krásy a zdraví uprostřed Prahy nyní můžeme díky Klinice YES VISAGE, největší klinice estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku. Kromě portfolia nadstandardních služeb zaujme designovým interiérem čistých tvarů a linií i okolním architektonicky vydařeným prostředím.

Nová pražská pobočka Kliniky YES VISAGE zaujímá od nynějška pozici vlajkové lodi společnosti. Nejmodernější zařízení svého druhu sídlí na pražské Italské ulici ve zbrusu novém komplexu Churchill II. Realizaci prostor umístěných v přízemí dostali na starost uznávaní architekti Luděk Rýzner a Jaromír Pizinger. Vstupní část s bělostnou, futuristicky zaoblenou, recepcí a sezením přechází prosvětlenou chodbou k jednotlivým oddělením, zónám i kancelářím managementu.
Stejně jako na ostatních pobočkách společnosti v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, mohou i zde klienti očekávat plný rozsah preventivní a estetické medicíny, tedy veškerá ošetření od prvních neinvazivních úprav přes šetrné laserové či miniinvazivní injekční zákroky dermatologa až po úkony vyžadující plastického chirurga. U všech typů služeb je poskytována nadstandardní péče podle individuálních představ a potřeb klienta s důrazem na diskrétnost, bezpečnost a šetrnost.
Celkovou nabídku doplňuje exkluzivní YES VISAGE Beauty Zóna zasvěcená odpočinku, kráse a příjemným zážitkům v podobě prémiových kosmetických a korektivních služeb spjatých s pěstěním pleti, procedurami zaměřenými na její ozdravení, zkrášlení a relax s celkovým povzbuzením těla. Část zaujímá prémiové kadeřnictví obsluhované profesionálním týmem hair stylistů a coloristů. Kromě střihů, barev, zahuštění a prodloužení vlasů pomáhají řešit i jejich kvalitu, vypadávání, nadměrnou jemnost a další problémy. Chod Beauty Zóny probíhá pod lékařskou supervizí.
Více než 300 typů služeb nabízených v síti klinik a více než 30 000 spokojených klientů ročně je možné považovat za referenci, která dokládá kvalitu. Po absolvování návštěvy nejnovější pobočky lze navíc příjemně trávit čas na přilehlé piazzetě osazené zelení, s jedinečným výhledem na siluetu Starého Města a Hradčan, venkovním posezením, restaurací, kavárnou a bistrem, případně si pohodlně vyřídit nákupy v obchodní pasáži situované hned vedle.

Klinika YES VISAGE nabízí tyto služby

• liposukce a hubnutí
• abdominoplastika
• omlazení a dermatologie
• facelift a niťový lifting
• plastika prsou
• plastika nosu, uší a další
• laserové zákroky
• řešení křečových žil
• preventivní medicína
• estetická gynekologie
• kosmetická Beauty Zóna

Klinika YES VISAGE
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava
Tel.: +420 227 777 777
www.yesvisage.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon