Loading color scheme

Eva Scheinerová

Majitelka SkinDesign

Jak dlouho působí vaše společnost na trhu?
SkinDesign s.r.o. vznikla v roce 2010. Výhradním distributorem našeho největšího klenotu pro Česko a Slovensko, německé lékařské dermokosmetiky REVIDERM, jsme od roku 2014. Neustále se však posouváme a objevujeme pro naše klienty nové obzory. Vloni jsme portfolio rozšířili o dvě unikátní značky se 100% přírodní orientací – špičkovou švýcarskou pedikúru SatisFeet s technologií jablečných kmenových buněk a italskou relaxační kosmetiku Marzia Clinic, která se zcela vymyká svými masážními SPA rituály a propojením péče o pokožku s harmonizací těla, mysli i duše.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Všechny námi zastupované značky jsou zaměřeny jak na profesionální ošetření, tak i na následnou domácí péči. Díky svým přesvědčivým účinkům jsou široce využívány nejen v kosmetických a pedikúrních salónech, ale zejména v ordinacích dermatologů a podologů. Až bude možné znovu pokračovat v organizaci školení a seminářů, chceme rozšířit naše řady o nové spokojené profesionály a dostat tak naši kosmetiku na co nejvíce míst, kde může plnit svůj hlavní účel – pomáhat lidem ke krásné a zdravé pokožce.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?
Každý člověk je pro nás jedinečný a stejně tak jeho pokožka, prostředí a životní styl. Naše partnery učíme chápat tyto věci v souvislostech a podle toho pro každého klienta hledat řešení přesně na míru jeho konkrétnímu stavu a problému. Jen tak lze dosahovat spolehlivých a dlouhotrvajících výsledků. A právě v tom tkví význam motta „Opravdová péče“, které vyzdvihuje značka REVIDERM.

Vaše tajemství úspěchu?
Jdeme vždy jen takovými cestami, aby v naší práci zůstala radost a přesvědčení, že poskytujeme tu nejlepší péči. Protože pocity, které si vytváříme sami v sobě, nakonec předáváme i těm, o jejichž pokožku pečujeme. A není větší radost, než vidět úsměv spokojeného klienta, jemuž jste právě pomohli vyřešit dlouhotrvající problém.

Kukulova 24, Praha 6 – Břevnov
Tel.: +420 605 227 547
kosmetika@skindesign.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon