Loading color scheme

Eva Scheinerová

Majitelka SkinDesign

Jak dlouho působí vaše společnost na trhu?
SkinDesign s.r.o. vznikla v roce 2010. Výhradním distributorem našeho největšího klenotu pro Česko a Slovensko, německé lékařské dermokosmetiky REVIDERM, jsme od roku 2014. Neustále se však posouváme a objevujeme pro naše klienty nové obzory. Vloni jsme portfolio rozšířili o dvě unikátní značky se 100% přírodní orientací – špičkovou švýcarskou pedikúru SatisFeet s technologií jablečných kmenových buněk a italskou relaxační kosmetiku Marzia Clinic, která se zcela vymyká svými masážními SPA rituály a propojením péče o pokožku s harmonizací těla, mysli i duše.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Všechny námi zastupované značky jsou zaměřeny jak na profesionální ošetření, tak i na následnou domácí péči. Díky svým přesvědčivým účinkům jsou široce využívány nejen v kosmetických a pedikúrních salónech, ale zejména v ordinacích dermatologů a podologů. Až bude možné znovu pokračovat v organizaci školení a seminářů, chceme rozšířit naše řady o nové spokojené profesionály a dostat tak naši kosmetiku na co nejvíce míst, kde může plnit svůj hlavní účel – pomáhat lidem ke krásné a zdravé pokožce.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?
Každý člověk je pro nás jedinečný a stejně tak jeho pokožka, prostředí a životní styl. Naše partnery učíme chápat tyto věci v souvislostech a podle toho pro každého klienta hledat řešení přesně na míru jeho konkrétnímu stavu a problému. Jen tak lze dosahovat spolehlivých a dlouhotrvajících výsledků. A právě v tom tkví význam motta „Opravdová péče“, které vyzdvihuje značka REVIDERM.

Vaše tajemství úspěchu?
Jdeme vždy jen takovými cestami, aby v naší práci zůstala radost a přesvědčení, že poskytujeme tu nejlepší péči. Protože pocity, které si vytváříme sami v sobě, nakonec předáváme i těm, o jejichž pokožku pečujeme. A není větší radost, než vidět úsměv spokojeného klienta, jemuž jste právě pomohli vyřešit dlouhotrvající problém.

Kukulova 24, Praha 6 – Břevnov
Tel.: +420 605 227 547
kosmetika@skindesign.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 65 001 270

Naši partneři

Banner LaVino

270x600

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner napoleon