Loading color scheme

Pivní a vinné lázně v Praze. Ideální místo pro ozdravný relax

Unikátní koncept pražských spa salonů Lázně Pramen Dejvická a Lázně Pramen Letná nabízí celkovou regeneraci a omlazení organismu pomocí přírodních prostředků a zve k návštěvě všechny, kteří péči o zdraví vnímají jako zážitek.

Lázně Pramen Dejvická – luxusní salon, kde jsou vytvořeny všechny podmínky pro ideální relaxaci. Bez nutnosti odjezdu do lázní můžete v pražském spa salonu získat nejpohodlnější a nejúčinnější procedury – masáže či vinné a pivní koupele, které mají příznivé účinky na celé tělo.
Pro vinné koupele v Lázních Pramen Dejvická je používána vlastní receptura unikátního složení: od vybraných vinařů jsou odebírány jen ty nejcennější složky výroby vína, přidávají se bylinné extrakty, vonné oleje a několik tajných přísad. Po ponoření do dřevěné koupele s vířivkou naplněnou tímto tonizujícím lektvarem tělo nasává „hormony mládí“ a dlouho si zachovává vitalitu.
Teplá koupel (teplota 35–38 °C), naplněná směsí tmavého piva s extrakty sladu a chmele, uklidňuje a jejím nejpříjemnějším doplněním je odpočinek na posteli z opravdové slámy u krbu. Během procedury je hostům podáváno čerstvé světlé a tmavé pivo v neomezeném množství. Podle mezinárodního portálu TripAdvisor jsou Lázně Pramen Dejvická nejlepšími pivními lázněmi v Praze. Dopřát sobě či svým blízkým takový blahodárný požitek bude tím nejlepším překvapením a zároveň investicí do zdraví.
Lázně Pramen Dejvická byly koncipovány jako rekreační místo, kde si páry nebo malé skupiny přátel mohou užívat příjemné atmosféry, naprostého soukromí a vstřícnosti personálu. Postupem času se salon stal také výzkumným polem: Lázně Pramen spolupracují s českými vědci, pivaři a vinaři, zkoumají příznivé vlastnosti chmele a produktů fermentace hroznů pro zlepšení účinnosti koupelí, masáží a saun. Už byly
vyvinuty a jsou aplikovány vlastní metodiky a kosmetické přípravky, používané výhradně ve dvou pražských spa salonech: Lázně Pramen Dejvická a Lázně Pramen Letná.

Lázně Pramen Dejvická
Dejvická 255/18, Praha 6 – Dejvice
Otevřeno denně od 12:00 do 22:00
www.pivnispa.cz

 

Lázně Pramen Letná jsou největší pivní lázně v Praze a patří k technologicky nejmodernějším. Nachází se ve více než 100 let staré budově. „Toto místo jsme vybrali záměrně,“ říká Olga Nekrasová, majitelka salonů Lázně Pramen. „Samotné stěny zde nesou nádech historie a vyprávějí legendy staré Prahy. Během stavebních prací jsme našli a obnovili starou 10metrovou studnu, kterou teď mohou vidět
i naši hosté.“ Podle odhadů archeologů tato studna vznikla už v době Rudolfa II. v 16. století; tehdy se k zásobování vodou používalo dřevěné vodovodní potrubí. Při rekonstrukci studny byl takovýto částečně zachovaný vodovod objeven.
Prostor spa salonu je rozdělen na několik relaxačních zón a umožnuje pohodlné využití procedur až 20 osobami současně, což dělá Lázně Pramen Letná ideálním místem pro pořádání teambuildingů, pánských / dámských jízd, firemních akcí nebo pro odpočinek turistických skupin.
Unikátním místem a srdcem Lázní Pramen je solná jeskyně o rozloze 65 metrů čtverečních, jejíž stěny jsou pokryty růžovou himálajskou solí. Její okouzlující krása a zázračná síla vzduchu nasyceného solí pozitivně působí na celý organismus a umožňuje rychlé zotavení z nachlazení a bronchitidy, stresu a únavy. Masáž provedená v solné jeskyni má mnohem větší efekt a je doporučována jak pro léčebné, tak i pro preventivní účely. Velká plocha jeskyně umožňuje její použití pro skupinová cvičení jógy nebo dechové gymnastiky.

Lázně Pramen Letná
Dobrovského 44, Praha 7 – Holešovice
Otevřeno denně od 12:00 do 22:00
www.beer-baths.com

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon