Loading color scheme

Pivní a vinné lázně v Praze. Ideální místo pro ozdravný relax

Unikátní koncept pražských spa salonů Lázně Pramen Dejvická a Lázně Pramen Letná nabízí celkovou regeneraci a omlazení organismu pomocí přírodních prostředků a zve k návštěvě všechny, kteří péči o zdraví vnímají jako zážitek.

Lázně Pramen Dejvická – luxusní salon, kde jsou vytvořeny všechny podmínky pro ideální relaxaci. Bez nutnosti odjezdu do lázní můžete v pražském spa salonu získat nejpohodlnější a nejúčinnější procedury – masáže či vinné a pivní koupele, které mají příznivé účinky na celé tělo.
Pro vinné koupele v Lázních Pramen Dejvická je používána vlastní receptura unikátního složení: od vybraných vinařů jsou odebírány jen ty nejcennější složky výroby vína, přidávají se bylinné extrakty, vonné oleje a několik tajných přísad. Po ponoření do dřevěné koupele s vířivkou naplněnou tímto tonizujícím lektvarem tělo nasává „hormony mládí“ a dlouho si zachovává vitalitu.
Teplá koupel (teplota 35–38 °C), naplněná směsí tmavého piva s extrakty sladu a chmele, uklidňuje a jejím nejpříjemnějším doplněním je odpočinek na posteli z opravdové slámy u krbu. Během procedury je hostům podáváno čerstvé světlé a tmavé pivo v neomezeném množství. Podle mezinárodního portálu TripAdvisor jsou Lázně Pramen Dejvická nejlepšími pivními lázněmi v Praze. Dopřát sobě či svým blízkým takový blahodárný požitek bude tím nejlepším překvapením a zároveň investicí do zdraví.
Lázně Pramen Dejvická byly koncipovány jako rekreační místo, kde si páry nebo malé skupiny přátel mohou užívat příjemné atmosféry, naprostého soukromí a vstřícnosti personálu. Postupem času se salon stal také výzkumným polem: Lázně Pramen spolupracují s českými vědci, pivaři a vinaři, zkoumají příznivé vlastnosti chmele a produktů fermentace hroznů pro zlepšení účinnosti koupelí, masáží a saun. Už byly
vyvinuty a jsou aplikovány vlastní metodiky a kosmetické přípravky, používané výhradně ve dvou pražských spa salonech: Lázně Pramen Dejvická a Lázně Pramen Letná.

Lázně Pramen Dejvická
Dejvická 255/18, Praha 6 – Dejvice
Otevřeno denně od 12:00 do 22:00
www.pivnispa.cz

 

Lázně Pramen Letná jsou největší pivní lázně v Praze a patří k technologicky nejmodernějším. Nachází se ve více než 100 let staré budově. „Toto místo jsme vybrali záměrně,“ říká Olga Nekrasová, majitelka salonů Lázně Pramen. „Samotné stěny zde nesou nádech historie a vyprávějí legendy staré Prahy. Během stavebních prací jsme našli a obnovili starou 10metrovou studnu, kterou teď mohou vidět
i naši hosté.“ Podle odhadů archeologů tato studna vznikla už v době Rudolfa II. v 16. století; tehdy se k zásobování vodou používalo dřevěné vodovodní potrubí. Při rekonstrukci studny byl takovýto částečně zachovaný vodovod objeven.
Prostor spa salonu je rozdělen na několik relaxačních zón a umožnuje pohodlné využití procedur až 20 osobami současně, což dělá Lázně Pramen Letná ideálním místem pro pořádání teambuildingů, pánských / dámských jízd, firemních akcí nebo pro odpočinek turistických skupin.
Unikátním místem a srdcem Lázní Pramen je solná jeskyně o rozloze 65 metrů čtverečních, jejíž stěny jsou pokryty růžovou himálajskou solí. Její okouzlující krása a zázračná síla vzduchu nasyceného solí pozitivně působí na celý organismus a umožňuje rychlé zotavení z nachlazení a bronchitidy, stresu a únavy. Masáž provedená v solné jeskyni má mnohem větší efekt a je doporučována jak pro léčebné, tak i pro preventivní účely. Velká plocha jeskyně umožňuje její použití pro skupinová cvičení jógy nebo dechové gymnastiky.

Lázně Pramen Letná
Dobrovského 44, Praha 7 – Holešovice
Otevřeno denně od 12:00 do 22:00
www.beer-baths.com

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon