Loading color scheme

Michal Tvrdý

Ředitel marketingu Kliniky YES VISAGE

Jaké byly pro vás pandemické roky?
Pandemické roky byly ve znamení změn nejen v celosvětovém měřítku, ale přinesly také velké změny na Klinice YES VISAGE. Vybudovali jsme dvě nové, výrazně větší a modernější pobočky v pražském komplexu Churchill II a v bratislavské Bezručově residenci. Tyto pobočky nahradily stávající v těchto městech, a staly se tak kvalitou, rozšířením poskytovaných služeb a nejmodernějším vybavením vlajkovými loděmi pro ČR a SR. Kliniky se dnes nachází ve významných československých městech a s týmem téměř 40 lékařů se tak řadí mezi největší kliniky estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku.

Co pro vás znamená ocenění Nejdůvěryhodnější značka?
Klinika YES VISAGE se i v této době těší velké důvěře spokojených klientů a ročně ji přes 30 000 z nich v pětihvězdičkových recenzích na nezávislých portálech dlouhodobě řadí mezi nejlépe hodnocenou kliniku
v ČR a SR. O to více si vážíme ocenění Nejdůvěryhodnější značka v oboru estetická medicína, jako velké odměny za těžkou práci celého týmu, které jistým způsobem potvrzuje náš slogan „Krása v rukou profesionálů“.
Budování důvěry je dlouhodobý a složitý proces, který se ale vyplácí. Od samého založení Kliniky YES VISAGE neustále intenzivně pracujeme na tom, aby si opravdu každý zákazník mohl být jist kvalitou služeb i tím, že za své peníze dostává skutečně profesionální servis s osobním lidským přístupem, který nejen naplní jeho očekávání, ale často jej i předčí.
Ocenění Nejdůvěryhodnější značka nás opravdu těší. Je to znamení, že naši práci děláme dobře, protože nejsme jenom značkou důvěryhodnou a moderní, ale také značkou, která moderní trendy sleduje i určuje.

Na co se mohou těšit vaši klienti na nové klinice?
Rozhodně na rozšíření portfolia služeb. Již nyní čítá klinika více než 300 služeb od jemné neinvazivní péče přes šetrné miniinvazivní, laserové či dermatologické zákroky až po výkony vyžadující chirurga. Úplnou novinkou je BEAUTY ZONE by YES VISAGE, tedy samostatná zóna zasvěcená odpočinku, kráse a příjemným zážitkům v podobě prémiových kosmetických a kadeřnických služeb.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon