Loading color scheme

Inga Karaseva

100 CZK Company

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
100 CZK COMPANY s.r.o. je česká rodinná firma, která podniká v odvětví krásy od roku 2012, letos jsme oslavili 10. výročí.
Vypracovali jsme unikátní projekt, který má v České republice vytvořit kadeřnický řetězec ekonomické třídy. Na konci roku 2012 jsme otevřeli první kadeřnictví v areálu Kolejí Strahov a začali jsme, vzhledem k pozitivním výsledkům a potvrzení plánovaných ukazatelů, aktivní realizaci našich plánů. Během deseti let salony řetězce vznikly prakticky ve všech velkých městech ČR. Lidé si oblíbili naše salony provozované pod značkou Kadeřnictví No.1 z několika důvodů. Především kombinace rozumných a transparentních cen a vynikající kvality přispívá k proměně kteréhokoli kolemjdoucího ve stálého zákazníka, neboť heslo našeho řetězce zní: „Kadeřnictví pro lidi“.
S kadeřníky řetězec spolupracuje na principu platformy pro odborníky odvětví krásy – všichni, kteří u nás pracují, jsou našimi partnery a my pro ně vytváříme příjemný ekosystém, staráme se o všechny problémy všedního života, a tak jim umožňujeme tvořit jejich skvělé umění.
K dnešnímu dni služeb Kadeřnictví No.1 využily již více než 2 miliony zákazníků, na platformě jsou registrovány tisíce kadeřníků. To vše vytváří skvělé příležitosti k dalšímu rozšíření řetězce jak v České republice, tak i za jejími hranicemi.
Během vytváření kadeřnického řetězce a zajišťování jeho efektivního provozu jsme byli nuceni řešit věčný problém – optimalizaci skladové logistiky a dopravy. Vzhledem k tomu, že již od samotného vzniku je ve 100 CZK COMPANY s.r.o. velký podíl IT řešení, založili jsme internetový obchod pod značkou VVitrina. Spuštění e-shopu v roce 2018 nám umožnilo nejen perfektně organizovat zásobování vlastních salonů, ale také spustit další činnosti naší společnosti – poskytování analogických výrobků jiným kadeřnictvím ČR. Postupem času jsme rozšířili náš sortiment a k dnešnímu dni úspěšně dodáváme zboží do multidisciplinárních kosmetických salonů i zdravotnických zařízení.
Činnost e-shopu není omezena pouze na Českou republiku, naše výrobky prodáváme na trzích Slovenska, Maďarska, Slovinska, Rakouska a Německa. Část prodaného zboží vyrábíme v partnerských závodech v Evropě. V současné době je naše společnost největším dodavatelem jednorázových hygienických prostředků pod vlastní značkou VVitrina. Náš internetový obchod je výhradním distributorem řady světových značek, které mají unikátní produkty, jež umožňují zaměstnancům kadeřnictví zažívat radost z krásné práce.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
100 CZK COMPANY s.r.o. realizuje od léta 2021 nový rozsáhlý projekt Beauty coworking, který nemá obdoby nejen v České republice, ale ani v celé Evropě. Tento jedinečný projekt vznikl v souvislosti
s pochopením potřeb odborníků odvětví krásy a jejich touhy soustředit se spíše na svou kreativitu, než na řešení problémů v podnikání. Vzhledem k tomu, že naše společnost se od svého vzniku zabývá právě řešením těchto úkolů, máme v těchto záležitostech zkušenosti jako nikdo jiný. Našli jsme úspěšnou formu řešení pro ekonomickou třídu vytvořením platformy pro odborníky odvětví krásy Kadeřnictví No.1, ale pro prémiovou třídu brzy zavedeme něco zcela nového
a jedinečného – vytvoříme atmosféru pro kreativitu na vynikajícím místě, kde se každý mistr a jeho zákazník budou cítit maximálně pohodlně. Vybrali jsme krásné světlé prostory v business centru myhive Palmovka, jehož interiér navrhli nejlepší designéři a architekti Prahy. Doufáme, že všichni naši hosté a kadeřníci-partneři budou nadšeni. Projekt startuje již letos v létě a všichni jste srdečně zváni na jeho otevření.
Naše společnost bude i nadále zvyšovat počet vlastních salonů Kadeřnictví No.1 ve velkých městech ČR, v plánech na příští rok je pak spuštění franšízy této značky. 100 CZK COMPANY s.r.o. se připravuje na uvedení své vlastní řady vlasové kosmetiky určené jak pro odborníky v salonech, tak pro zákazníky v rámci domácí péče. Plánujeme, že se kosmetika objeví v salonech řetězce Kadeřnictví No.1 a v internetovém obchodě VVitrina již v tomto roce, produkty budou vynikající kvality a za nízké ceny.

Doufám, že jednou se budu moci věnovat společenským aktivitám, mám nápady na sociální a charitativní projekty. Také mě zajímají problémy moderního podnikání, zejména v našem odvětví, které je podle mého názoru třeba řešit.

Vaše tajemství úspěchu?
Mé tajemství úspěchu je má rodina! Budujeme rodinnou firmu a chceme se dostat na seznam společností vytvořených na věky věků. Všech našich úspěchů jsme dosáhli díky práci celé naší přátelské
a pracovité rodiny. Mám tři dospělé syny, dvojčata Olega a Vladislava (28 let), kteří se již jako studenti aktivně podíleli na založení a rozvoji firmy. Nyní nejen že vedou důležité obchodní jednotky 100 CZK COMPANY s.r.o., ale aktivně se podílejí na efektivním fungování našeho řetězce, pracují 24 hodin denně a sedm dní v týdnu a přinášejí hmatatelné výsledky. Denis (15 let) se již od dětství zajímá o jednotlivé obchodní případy ve firmě, včetně jejich výsledků, a už se vidí coby aktivní účastník rodinné firmy. A samozřejmě, bez podpory mého milovaného manžela a mé matky bychom sotva dosáhli takových výsledků.

100czk.cz
timebc.cz
vvitrina.cz

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon