Loading color scheme

Vladislav Karasev

Ředitel Beauty Coworking TIME
100 CZK GROUP

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Na trhu působíme již téměř 11 let. Začali jsme jako síť Kadeřnictví 100 CZK (nyní Kadeřnictví No.1). Měli jsme a stále máme cíl stát se největší síti kadeřnických salonů v celé ČR a postupně krok za krokem se k tomu cíli přibližujeme. Během těchto let jsme však dokázali vedle Kadeřnictví No.1 vybudovat dva další projekty: Vvitrina.cz – internetový obchod, zaměřující se na krásu, a zdraví a nyní úplně čerstvě vybudovaný projekt Beauty Coworking TIME – místo, kde si kdokolik nejenom ze sféry Beauty může pronajmout pracovní místo už od 1 hodiny.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Naplnit náš Beauty Coworking TIME těmi nejlepšími Beauty profesionály a zajistit jim to nejlepší profesionální zázemí, které vůbec existuje, aby se tak zrodil krásný a umělecky zajímavý život naplněný kreativitou a vášní a přinášel jedině pozitivní emoce našim milým beauticianům. Aby se jim chtělo k nám vracet a aby se Beauty Coworking TIME stalo jejich druhým domovem.

Doufám, že jednou budu moci prezentovat tu největší síť kadeřnictví v celé České republice a zároveň mít to nejlepší místo pro beauty profesionály, kde na veškeré starosti budou moci zapomenout, protože to bude prostě timeless.

Vaše tajemství úspěchu?
Úspěch máme kolektivní, a to protože u nás existuje důvěra a možnost být absolutně otevřenými a upřímnými. Jsme už velká, ale stále rodinná firma, a to hraje velikánskou roli v tom, jakou cestu jsme si vždycky dokázali zvolit, abychom docílil úspěchu.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon