Loading color scheme

Bc. Elvira Šestáková, DiS

zakladatelka a hlavní specialista Pro Laser beauty studio

Od nepaměti se ženy snažily vypadat co nejkrásněji a mladší. Jak ale napravit chyby přírody a změny vzhledu související s věkem? Získání požadovaných kosmetických účinků není snadný úkol, který vyžaduje úsilí různých věd.

V našem kosmetickém studiu se uchýlíme k terapeutické kosmetologii, která nám umožňuje dosáhnout zpomalení procesu stárnutí a omlazujícího účinku speciálním působením na pokožku, zejména kosmetickými přípravky ve spojení s přístrojovým ošetřením.
Bez ohledu na povahu kosmetických procedur jsou prioritami našeho studia sterilita, neinvazivita, hypoalergennost a pozornost ke změnám souvisejícím s věkem. Používáme kosmeceutika, která prošla klinickými testy a jsou schválena pro použití na evropském trhu.
Třešničkou na dortu PRO LASER beauty studia je laserová epilace prémiovým diodovým laserem.
Laserová epilace diodovým laserem je nejmodernější metodou odstraňování chloupků s bezvadnou pověstí. Jeho vlnová délka je 808-810 nm, což je mnohem více než u jiných typů laserů. Nová generace přístrojů EPILA je navíc jediným přístrojem na trhu, který kombinuje osvědčenou technologii 808nm diodového laseru s radiofrekvenční energií, díky čemuž přístroj EPILA dokáže efektivně, a hlavně bezpečně odstranit chloupky všech odstínů pro všechny typy pleti (typ I.-VI.).
Laser je doplněn o výkonnou bipolární Radiofrekvenci, která pracuje společně s laserem. Jde o první diodový laser kombinující dva zdroje energie, zajišťující účinnější bezpečnější ošetření. Pigment, který se nachází v chlupovém folikulu, absorbuje laserový paprsek. Pokud je chloupek světlejší, působí na něj zároveň radiofrekvenční vlnění, působící v hlubších vrstvách, kde likviduje kořínek včetně cibulky.
Laser disponuje speciální koncovkou, která kontinuálně ochlazuje pokožku a tím je ošetření téměř bezbolestné. Laser byl certifikován a testován ve společnosti SGS ve Velké Británii. Výrobce je držitelem certifikátem FDA a CE pro laserovou epilaci.
Moderní epilace pomocí diodového laseru je téměř bezbolestná a vedlejší účinky jsou sníženy na nulu – je prostě nemožné se spálit.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon