Loading color scheme

Mgr. Sylvie Elizabeth Cerhová

Zakladatelka Arabella fashion, Arabella beauty FEMME FATALE, Arabella health, Holistic Anti-age institute, Body servis, projektu Renesance ženství, Akademie krásy a životního stylu, Be sexy over 50+. Vizionářka, kosmetoložka, bioheckerka, dietoložka, pedagožka, zkrátka odbornice na zdravý životní styl. Sběratelka metod a přípravků, které obdržely patent, či dokonce Nobelovu cenu, případně nominaci na ni. Ambasadorka projektu pro začínající podnikatelky. Autorka Anti-age programů v oblasti kosmetologické alchymie, zdraví a módy.

„Naše tělo je nejdůležitější přepravní prostředek na planetě Zemi a je potřeba o něj smysluplně pečovat. Nejdůležitější investicí v životě je právě investice do sebe (nejlépe prevence), aby člověk i v pozdějším věku byl schopen užívat si plnohodnotného života. S námi se stanete lepší verzí sebe sama.“

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Náš Holistic Anti-age institute je svého druhu výjimečný a ojedinělý.
Odráží se v něm 35 let praxe a studií, neustálého hledání a objevování nových cest a postupů.
Na trhu působíme od roku 1991, právě vloni jsme oslavili 30. výročí.
Za tu dobu jsme pomohli mnoha ženám i mužům, spousta z nich je našimi klienty dodnes, a přicházejí další.
Modely Arabella fashion se podílejí na přípravě TV pořadů, např. na televizním zpravodajství, StarDance nebo seriálech. Naše přehlídky jsou ozdobou mnoha společenských, golfových a dostihových akcí.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Ukázat ženám, že šetřit na sobě se nevyplácí. U nás najdou nejen exkluzivní modely, které sedí střihem i materiálem a podtrhnou jejich výjimečnost, ale poskytujeme i další služby, jako je diagnostika pleti, body diagnostika, sestavení programů péče o pleť i tělo, programy hubnutí, cévní terapie, lymfoterapie, led světelné terapie, neinvazivní zapracování kyseliny hyaluronové, detoxikace mezibuněčných prostor, kosmetologická alchymie. Snažím se klientům vysvětlovat, že naše tělo není bezúdržbové a ani není popelnice na směsný odpad.
Od června zavádíme novou úžasnou aplikaci neinvazivních kolagenových nití. Naše klientky i vaši čtenáři se mají opravdu na co těšit.
S námi se žena stává nejen krásnější, ale i sebevědomější, učí se mít se ráda a také jak o sebe smysluplně a účelně pečovat. Spokojená žena je základ spokojené rodiny. Mou prioritou je spokojená klientka, které pomůžu vyřešit každý problém.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?
Mým snem od počátku bylo, aby žena podtrhla svoji krásu, a to nejenom vnější, ale i vnitřní. Tělo vnímám jako chrám ducha. S tím souvisí i to, jakým způsobem vybírám modely pro ženy, aby si mohly svůj šatník poskládat různě dohromady, střihy podtrhly přednosti a potlačily nedostatky postavy a žena nevypadala zbytečně opticky o 10 kg těžší (slim šatník) a o 20 let starší (anti-age šatník). Modely samozřejmě klientce vybereme i podle barvy, kterou je třeba doplnit do barevného spektra aury. Zajištujeme i servis šatníku (švadlena, čistírna). Naše modely slaví úspěchy i v zahraničí a plní titulky tisku, jako například Daily Telegraph nebo New York Times. Nesmíme zapomenout na klobouky – klientky s našimi úžasnými klobouky vyhrávají různé soutěže, ať už na dostizích (např. Velká pardubická), nebo zápasech v koňském pólu (např. v Rakousku). Nejlépe bude, když nás přijdete navštívit a samy se přesvědčíte o kvalitě našich produktů a služeb.

Vaše tajemství úspěchu?
Celý svůj život vše dělám s otevřeným srdcem, dělám, co mě baví, co pomáhá nejen mně, ale i všem mým klientkám. Neustále se učím, studuji, vyhledávám novinky a svoje zkušenosti předávám dál. Každou překážku beru jako výzvu, protože jedině jejím překonáním posunu vpřed nejen sebe, ale i ostatní.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon