Loading color scheme

Ing. Zdenka Cachová

Vrcholová manažerka společnosti BEMER Int. AG v České republice, certifikovaná poradkyně, mentorka, nadšená propagátorka a především životní optimistka

„Naše tělo je úžasný biostroj, o který musíme soustavně pečovat a vnímat signály, kterými k nám promlouvá.“

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Podnikání se věnuji vice než 25 let. Silně mě během toho přibrzdila dlouhotrvající nemoc, protože jsem naprosto přehlížela varovné signály svého těla (bolesti hlavy, stres, vyčerpání…). Zcela náhodou, když jsem intenzivně hledala cestu zpátky ke zdraví, jsem se setkala s metodou Cévní fyzioterapie BEMER®. Musím říci, že mi velice pomohla a naprosto mne posledních 10 let uchvátila.
Je to efektivní metoda pro zlepšení omezené mikrocirkulace, tedy prokrvení nejmenších cév. V této oblasti se odehrávají procesy látkové přeměny. Proto může mít zlepšení mikrocirkulace spoustu pozitivních efektů na zdraví a dobrou pohodu člověka. Je to jednoduché a účinné.
Aplikaci si člověk provádí sám. Tato metoda se používá v lékařství, rekreačním a výkonnostním sportu a v nesčetných domácnostech.
Mikrocirkulace tedy zlepšuje prokrvování jemné, rozvětvené sítě malých a nejmenších cév. To je alespoň 74 % celkového krevního oběhu člověka. Medicína se tomuto tématu v posledních letech věnovala zvýšenou měrou. Mikrocirkulace je koneckonců zodpovědná za zásobování buněk kyslíkem a živinami a za likvidaci konečných produktů procesů látkové výměny. S přibývajícím věkem, nezdravým způsobem života a vlivem životního prostředí se zhoršuje proudění krve v těchto nejmenších cévách, což má dalekosáhlé důsledky. Každý známe bolesti hlavy nebo pokles výkonnosti, bolesti zad a končetin až po chronické nemoci.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Naše působení v oblasti medicínského světa je stabilizováno více než 20 let. Svědčí o tom jak provedené výzkumy a ukončené patenty, tak i nadstandartní počet lékařských studií, které přesahují obvyklý rámec svým počtem i odborností. V lékařských kruzích se hovoří o moderním přístroji, který má multioborový přesah do jednotlivých oblastí a oborů medicíny.
Mým cílem je průběžné budování a posilování obchodního týmu.
Souběžně mám v plánu vybudovat centrum, kam budou moci klienti docházet pro informace a na BEMER aplikace.
Také zde bude půjčovna zdravotnických přístrojů BEMER pro aplikaci terapie v domácnostech zájemců. Výhledově plánuji totéž i pro majitele koní – půjčovnu veterinární sady BEMER Horse-Set.
Společnost BEMER je hrdým partnerem parkurového sportu.

Doufám, že jednou budu moci být nápomocná, aby se Cévní fyzioterapie BEMER® stala běžnou součástí profesionální zdravotní péče a následné péče v lázeňství, fyzioterapii či rehabilitaci. Četné vlaštovky již existují.
Bylo by skvělé převzít funkční model z maďarských nemocnic, kde se tato inovativní metoda používá jak v oblasti prevence, tak i v oblastech léčby.

Vaše tajemství úspěchu?
Jsem si vědoma, že se často pohybuji ve velmi citlivém prostředí mezi zdravými a nemocnými lidmi. Nemoc vždy zasáhne celou rodinu, většinou nečekaně a prudce. Nastartovat cestu změny není vůbec jednoduché, to vím z vlastní zkušenosti. Proto je prevence vždy jednodušší a výhodnější.
Mám osvědčený recept. Především je potřeba klientovi naslouchat, mít dostatek času. Mimo naslouchání jde dále o budování důvěry, vstřícnost, vytrvalost, odbornost…
Klientské zkušenosti za posledních 10 let a průběžné studium mi pomohlo k získání Certifikátu odborného poradce. Složení certifikačního protokolu nebylo vůbec jednoduché. Jsem za něj velice ráda, protože tato certifikace mi umožňuje pořádat přednášky pro odbornou (lékařskou) veřejnost.
Je logické, že pořádám pravidelná osobní setkávání i se zájemci o informace z řad široké veřejnosti o Cévní fyzioterapii BEMER®. Přibývá účast na odborných i tématicky zaměřených veletrzích, kongresech, sportovních a koňských závodech.
Je milé, že se povědomí o této inovativní metodě začíná rozrůstat do všech koutů naší krásné země. Moje informační práce je zároveň posláním a nadějí pro mnoho lidí, kteří mohou využívat Cévní fyzioterapii BEMER® pro sebe a svou rodinu.
BEMER může pomoci v oblastech lidského těla, které nejsou viditelné lidským zrakem. Proto vás srdečně zvu na setkání s námi, kde se dozvíte, co se v našich tělech po aplikaci Cévní fyzioterapie BEMER® odehrává.

Co byste řekla závěrem?
Svoje podnikání vnímám jako pomoc lidem. Celou dobu se řídím krédem: „Pomoz druhým, pomůžeš sobě.“ Těší mě, že má moje práce smysl. Aktivně buduji povědomí o značce BEMER společně s dalšími obchodními partnery. Mám upřímnou radost z úspěchů a profesního rozvoje každého z nich.
Věřím, že vás povídání zaujalo a navštívíte mé webové stránky.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon