Loading color scheme

MUDr. et Bc. Lucie Jarešová

Dermatologie a estetická medicína

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Firma L DermaMedEst s.r.o. byla založena v roce 2013. Název vystihuje zaměření našeho oboru. Byl složen ze slov dermatologie, medicína, estetika. Od roku 2016 máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Naše pracoviště se specializuje na závažná kožní onemocnění např. akné, lupenku, atopický ekzém. Jsme Centrem pro biologickou léčbu. Prevence rakoviny kůži je velmi důležitá. Disponujeme celotělovým digitálním dermatoskopem s umělou inteligencí, který je schopen zaznamenat a vyhodnotit znaménka na těle a posoudit jejich vývoj v čase. Odstraňujeme kožní projevy chirurgicky nebo laserem.
Od ledna 2023 budou naše služby rozšířeny o profesionální lékařskou kosmetikou péči.

Nabízíte také estetické zákroky?
Estetické zákroky jsou naší další specializací.
Provádím estetické zákroky od roku 2006, mám atestaci z korektivní dermatologie. Ke každému klientovi je potřeba přistupovat individuálně. Odmítám provádět zákroky, které by výrazně měnily tvář člověka a zakládám si na přirozenosti

Doufám, že jednou budu moci si říci, že jsem dobře vychovala své děti. Vybudovala jsem špičkové pracoviště, které léčí moderně a poskytuje odbornou péči v celém rozsahu naší odbornosti. Od drobných výkonů až po vysoce specializovanou léčbu biologickými léky a složitějšími zákroky.

Vaše tajemství úspěchu?
Práce mě baví a úspěch je založen právě na chutí pracovat, vzdělávat se. Měla jsem štěstí na své odborné školitele ve FN Motol a FN Královské Vinohrady, kteří mě naučili, jak poznat kožní onemocnění a jak myslet komplexně, jak přednášet a předávat své zkušenosti dále. Úspěch je založen samozřejmě na podpoře, kterou mám od své rodiny, na výchově od mých rodičů. Připravili mě na různé životní situace – některé jsem si musela sama prožít, abych si uvědomila, že život stojí za to, abych překonala jeho nástrahy. Samozřejmostí je kvalitní tým, který vede k úspěchu celého pracoviště.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon