Loading color scheme

Lola Astanova

Lola Astanova je celosvětové uznávanou klavíristkou.

Na klavír zahraje mistrovsky vše od Beethovena až po Freddie Mercuryho. Krom toho je velmi okouzlující a stylová. Na sociálních sítích ji lidé titulují jako nejvíce sexy klavíristku na světě. Její koncerty mají obrovský úspěch a svá turné rozšiřuje o stále více zemí.
Lola má tu čest hrát s těmi nejlepšími orchestry na světě, spolupracuje s renomovanými dirigenty a hudebníky. Své koncerty beznadějně vyprodává a videa z jejích vystoupení na internetu sbírají miliony zhlédnutí.
Není sporu o tom, že Lola Astanova je nádherná a působivá žena, která se nestydí za svůj sex-appeal. Vystupuje ve skvostných modelech a pokaždé má na nohou vysoké podpatky. Sama srovnává vážnou hudbu s dobrým vínem a je toho názoru, že vážná hudba by měla být součástí kulturní výchovy každého člověka.
18. listopadu 2019 vystoupí v jednom z nejkrásnějších sálů v Čechách, v Obecním domě. Její vystoupení bude pod taktovkou Arkadya Beryna doprovázet orchestr Thüringen Philharmonie.


Lístky můžete zakoupit v síti Ticketstream, Ticket Art, na pokladně Obecního domu, nebo na stránkách organizátora koncertu: https://berin-iglesias.art

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon