Loading color scheme

Luxusní dřevěné kabelky pro ženy, které vládnou

Značku VISTIER založil v roce 2015 v České republice mladý designér Mihai Visternicean. V limitovaných edicích za použití prvotřídní technologie, a přitom s respektem k přírodě ručně vyrábí osobité kožené kabelky s dřevěným elementem a vnitřním osvětlením, které jsou jak impozantním módním doplňkem, tak praktickou „pokladnicí“ na vše, co moderní žena potřebuje.

Číst více

Fashion Show Jitka Klett for Fashion Revolution

Jitka Klett uspořádala jedinečný, módou a uměním provázený večer FASHION SHOW JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION v Praze v prostorách Empire Hall ve Slovanském domě. Tato velmi významná společenská událost, provázená moderátorkami Lenkou Vacvalovou a Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou, proběhla v duchu opojení hudbou, uměním a módním designem. Jako hudební host večera se představili Michal Kos a Lukáš Sommer. Tito výjimeční hudebníci odprezentovali hrou na housle s doprovodnou kytarou sedm skladeb, na jejichž motivy vytvořila návrhářka Jitka Klett sedm originálních společenských rób.

Číst více

Natali Ruden

Natali Ruden představila svoji kolekci pod názvem Asia ve Foru Karlín, kde v prvních řadách nechyběli velvyslanci nejen asijských zemí

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner napoleon