Loading color scheme

Luxusní dřevěné kabelky pro ženy, které vládnou

Značku VISTIER založil v roce 2015 v České republice mladý designér Mihai Visternicean. V limitovaných edicích za použití prvotřídní technologie, a přitom s respektem k přírodě ručně vyrábí osobité kožené kabelky s dřevěným elementem a vnitřním osvětlením, které jsou jak impozantním módním doplňkem, tak praktickou „pokladnicí“ na vše, co moderní žena potřebuje.

 

Do truhlařiny se Mihai zamiloval už ve 13 letech při návštěvě tátova ateliéru. Tomuto prastarému řemeslu okamžitě propadl, a tak vystudoval obor Umělecký truhlář a řezbář a jeho snem bylo věnovat se práci se dřevem a výrobě uměleckého nábytku. První kabelku vyrobil jako dárek pro svou přítelkyni a o rok později založil značku a vytvořil prototypy kabelek, se kterými se vydal na Czech Design Week.
Inspiraci Mihai Visternicean čerpá ze svých zkušeností se dřevem, a tak je to právě samotný výrobní materiál, co určuje podobu výsledného produktu. Aby měla kabelka ideální vzhled i váhu, je její konstrukce vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, které se běžně používají i v leteckém průmyslu. Vnitřní výbava dodává kabelkám na praktičnosti a unikátnosti – v každé z nich je všité malé světlo, které majitelce usnadňuje hledání.
Kabelky VISTIER, stejně jako jejich majitelky, jsou jedinečné. Proto vzniká vždy pouze několik kousků jednoho modelu. Přitom je možné zvolit si kombinaci kůže a dřeva dle vašeho přání. Tím vytvoříte vlastní, neopakovatelný prototyp a kabelku, kterou žádná jiná nemá.

VISTIER
Mějte dokonalost po ruce
+ 420 774 977 552
www.VISTIER.cz

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon