Loading color scheme

Představení autorské kolekce Natali Ruden Hell & Heaven

Natali Ruden je vyhledávanou designérkou originálních modelů, každý je unikátní. Je stálicí na módním nebi už přes dvacet let a její nezměrná energie ji přivedla až na Olymp českého módního světa. Za svou kariéru dosáhla mnohých úspěchů a ocenění – Masarykova akademie jí udělila Cenu za tvůrčí činnost, v roce 2013 dostala ocenění LADY PRO od Evropské společnosti pro kulturu. Její modely se staly součástí sbírek několika českých muzeí a modely z kolekce Asie byly vykoupeny Čínským národním muzeem hedvábí. Její přehlídky už viděl Londýn, New York, Toronto, Edinburgh a Petrohrad.

Módní návrhářka Natali Ruden představila svoji autorskou kolekci Hell & Heaven, která je vytvořena z nadčasových materiálů a jako vždy obsahuje vysoký podíl ruční práce. Mezi nebem a peklem oscilují všechny modely. Kolekce odráží i zvláštnosti doby, ve které nyní žijeme.
Díky autorské přehlídce v pětihvězdičkovém hotelu NH Collection Prague Carlo IV, umístěného v nádherném novorenesančním paláci v centru Prahy, se sešlo vysoké krejčovství se současným designem. Modely byly doplněny luxusními šperky značky Chopard. O vlasy modelek se postarala mezinárodně uznávaná kadeřnice Petra Měchurová spolu se svým týmem. Módní přehlídku moderoval mistr etikety Ladislav Špaček. Následná afterparty se uskutečnila v baru The Vault, který v roce 1910 sloužil jako trezor bývalé Hypoteční banky a je nejstarší ve střední Evropě. Rodinná společnost Stopka si zvolila generální partnerství této akce. Hlavním partnerem kolekce se už po několikáté stala francouzská prémiová značka DS Automobiles. Mediálním partnerem módní přehlídky byl tradičně magazín STATUSS.

Natali Ruden
Dlouhá 3, Praha 1
www.nataliruden.cz
Instagram: NataliRuden
Facebook: natali_ruden_official

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon