Loading color scheme

Ecstatic - šaty s vášní pro cesty

Bhútán, tajemná země, kde se setkávají horstva, řeky a lesy s námi lidmi, kde život plyne v rytmu přírody. Neproudí sem davy turistů, ale kdo sem zavítá, snadno podlehne zdejšímu kouzlu, stejně jako to při své první návštěvě zažila návrhářka a cestovatelka Lilia Khousnoutdinova.

Ženy se tu oblékají do tradičních pestrobarevných šatů z tkané látky zvané kira a právě tento kousek Bhútánu přináší v jedinečné kolekci značka Ecstatic, kterou Lilia založila s podobně naladěnou cestovatelkou Ilonou Bittnerovou. Rozmanité vzory kiry vznikají ručně na tkalcovském stavu a nesou znak precizní několikaměsíční práce. Kolekce využívá látku jak pro celé modely, tak pro doplňky v podobě pásků, které rozzáří
a pozvednou každý outfit. Jednotlivé modely se šijí v krejčovské dílně v Jablonci nad Nisou a jsou tvořeny s touhou dopřát ženám všech typů postav originální a udržitelnou součást šatníku, kterou můžou jednou s klidem předat i své dceři, tak, jako se nesmírně kvalitní kiry dědí v Bhútánu. Značka Ecstatic myslí i na těhotné a kojící a přináší také pohodlné volnočasové oblečení z přírodních materiálů, aby se žena mohla cítit skvěle v každé situaci.

www.ecstatic.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon