Loading color scheme

Hana Zouvalová

Vidda fashion & living concept store

 

Váš názor na módu?
Před pár lety jsem v jednom rozhovoru řekla, že oblečení je jedním z klíčových vyjádření naší osobnosti, deníkem osobního příběhu každého z nás, který čteme nahlas našemu okolí. Za tím si stále stojím. Někdy se snažíme zvolit tu nejjednodušší cestu a nepřemýšlíme o vlastním stylu. To je, myslím, velká škoda. Jde nejen o to, jak nás vnímá okolí, ale hlavně o vlastní pocit, kdy se cítíme dobře. Není důležité, jaké trendy či barvy jsou danou sezónu v módě. Důležitý je náš pocit a souznění s tím, co máme na sobě.

V čem jste jiní?
V našem koncept storu se snažíme o vytvoření zážitku při nákupu. Nemusíte hned koupit. Jde o to vyzkoušet různé styly, barvy, prostě si to užít. Máme připravenou kávu, prosecco – vše, co je k takovému nákupu potřeba. Dokážeme poradit, pro lepší pocit klientky i domluvit speciálně stylistu na daný čas.

Jak dlouho působíte na trhu?
Historie našeho koncept storu sahá více než 10 let zpátky. Na jaře 2019 jsme prošli výraznou změnou jak interiéru kamenné prodejny v centru Prahy, v ulici Elišky Krásnohorské, tak v rozšíření sortimentu. Změnili jsme i obchodní jméno.
V této chvíli máme v nabídce více než 50 designérů. Soustředíme se hlavně na lokální designéry, ale pravidelně se začínají objevovat i osobnosti ze zahraničí. Soustředíme se na oděv, šperky, tenisky, doplňky a produktový design. Nerada bych ale mátla výrazem designér či návrhář. Chce to nebát se a přijít se podívat.
Z větší části prodáváme oděvy elegantní či sportovně elegantní, které podtrhují osobnost ženy. Jde o limitované série, někdy jen tzv. unique piece, jindy jsou to série 5–10 kusů od určitého modelu. Vždy ručně zpracované, šité v malých dílnách z kvalitních materiálů.

Instagram: vidda_store
www.vidda.cz
www.viddashop.cz

 

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon