Loading color scheme

Korbička šperky - šperky, o kterých lidé sní

Brněnská šperkařská dílna Korbička šperky vyrábí jedinečné šperky na zakázku. Luboš Korbička, zlatnický mistr a zakladatel značky, vystudoval obor zlatnictví, který ho blíže zasvětil do tajů zpracování drahých kovů a kamenů. Tady se zamiloval do barevných drahokamů, ze kterých vyrábí unikátní autorské šperky dodnes.

Pro inspiraci pro své tvoření a barevné drahokamy cestuje po celém světě. Jeho cílem je tvořit šperky, o kterých lidé sní. Nejčastěji pracuje se smaragdy, diamanty, turmalíny, akvamaríny a dalšími kameny.
Šperky vznikají v brněnské dílně pod rukama pana Korbičky a dalších talentovaných zlatníků. S rostoucí poptávkou se i jeho tým neustále rozrůstá. Pro klienty v okolí Prahy je otevřen showroom na Senovážném náměstí, kde výlohu navrhoval uznávaný scénograf a kostýmní výtvarník Marek Cpin.
Díky zaměření na zakázkovou výrobu si mohou klienti navrhnout šperky podle svých představ. Jsou tak součástí celého procesu výroby od výběru šperku, přes návrh až po samotný šperk, který je ozdobou člověka. Velkou část zakázek tvoří i zásnubní a snubní prsteny. Prsteny, které spojí srdce a budou s vámi po celý život.
V letošním roce se šperkařská dílna rozhodla oslavovat ženy. Před pár dny nafotila kampaň Ženy ženám, ve které se spojilo sedm inspirativních žen napříč profesemi i generacemi. Projekt vyzdvihuje jedinečné příběhy každé ženy, která si může udělat radost autorským šperkem. Spojily se ženy jako zpěvačka Olga Lounová, operní pěvkyně Andrea Kalivodová, módní návrhářka Zuzana Lešák Černá. Dalšími ženami byly podnikatelka Helena Harabinová, herečka Aneta Kernová, modelka a tanečnice Beatriz Golová a podnikatelka Agi Archer Jargalsaikhan.

www.korbicka.com

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon