Loading color scheme

Představení autorské kolekce Natali Ruden Alchymie

Módní návrhářka Natali Ruden představila v prostorách Pražského hradu, v Rothmayerově sále, svoji novou autorskou kolekci ALCHYMIE, která je vytvořena z nadčasových materiálů a jako vždy obsahuje vysoký podíl ruční práce. Nové materiály a látky Natali osobně nakupuje na veletrhu látek v Paříži, a věnuje tak nemalé úsilí, aby se k nám dostaly nové technologie zpracování a designu.


Autorka se nechala inspirovat tajemnem alchymie a zvláštnostmi dnešní doby, ve které žijeme. Umělci vždy hledali cestu, jak se svými prostředky vyjádřit k událostem, které se jich dotýkaly. Kreativita, smysl pro detail a vysoká úroveň krejčovského zpracování – to jsou charakteristické rysy značky NATALI RUDEN.
Natali Ruden za svou kariéru dosáhla mnohých úspěchů a ocenění. Masarykova akademie jí udělila Cenu za tvůrčí činnost, v roce 2013 dostala ocenění LADY PRO od Evropské společnosti pro kulturu. Její modely se staly součástí sbírek několika českých muzeí. Modely z kolekce Asie byly vykoupeny čínským národním muzeem hedvábí.
Natali Ruden je stálicí na českém módním nebi už přes dvacet let, její kreativita, talent a nezměrná energie ji přivedly až na Olymp českého módního světa. Je vyhledávanou designérkou originálních modelů, každý její model je unikát. Její přehlídky už viděl Londýn, New York, Toronto, Edinburgh a Petrohrad. Nová kolekce ALCHYMIE je další příležitostí seznámit se s originální tvorbou Natali Ruden a inspirací pro plesovou sezonu.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon