Loading color scheme

21. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia

Nadační fond Trebbia a Galerie MIRO uspořádaly již 21. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia. Tento galavečer se uskutečnil ve Španělském sále Pražského hradu v Praze. Slavnostní ceremoniál byl odvysílán v přímém přenosu Českou televizí, Slovenskou televizí a v anglickém simultánním překladu prostřednictvím youtubového kanálu Trebbia Foundation do celého světa. Repríza galavečera Trebbia byla odvysílána o týden později na TV Noe v Česku a na Slovensku.

Číst více

Lednicko-valtický hudební festival sklidil standing ovations

Na začátku se to zdálo jako risk, který si může dovolit málokdo – dramaturgie hudebního festivalu postavená na mladých talentech a interpretech klasické hudby do 25 let. S odstupem několika týdnů od závěrečného gala koncertu LVHF 2023, který v sobotu 7. 10. zaplnil jízdárnu zámku Lednice, můžeme shrnout průběh Lednicko-valtického hudebního festivalu takto: Standing ovations na každém z osmi koncertů, mezinárodní přesah na východ i na západ, oživení historických památek a velká pravda o tom, že hudba dělá náš svět i osobní život lepší. Vyladěnější.

Číst více

Invest North Macedonia - Access Common Regional Market

Česko-makedonská asociace obchodu (CMAC) společně s Agenturou pro zahraniční investice a podporu exportu Invest North Macedonia a ve spolupráci s Úřadem pro volné zóny Severní Makedonie (TIDZ), CzechTrade a Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Velvyslanectvími Severní Makedonie v České republice a Polsku pořádaly podnikatelskou konferenci Invest North Macedonia – Access Common Regional Market v pražském hotelu Fitzgerald.

Číst více

Podnikatelé napříč obory i velikostí si pomáhají už 9 let pod taktovkou Smart Network

Podnikatelský klub Smart Network oslavil své 9. narozeniny a jako každý rok to spojil s největší networkingovou akcí. Letos pro místo vybral velmi zajímavé a krásné prostory v Brně – ABZAC multifunkční centrum. Byla to rozhodně správná volba. Nejen že místo bylo prostorné a vyhovující, ale personál splnil všechny požadavky, a proto desetileté výročí proběhne také tady, a to 15. 9. 2023.
A co klub dělá? Již 10. rokem spojuje podnikatele, aby mohli navzájem sdílet své kontakty, zkušenosti a pomáhat si vzájemně růst. „Nikdo není tak úspěšný jako my všichni dohromady,“ s oblibou říká majitelka klubu Gabriela.

Číst více

Fassati Art Festival v Obecním domě v Praze

Celý galavečer se odehrál v reprezentačních prostorách překrásného Obecního domu, který hostům dal možnost nahlédnout i do méně navštěvovaných míst tohoto architektonického skvostu a samotný koncert zahájil ředitel Vlastimil Ježek.

Číst více

KOŇSKÉ PÓLO JE PRO NETWORKING NOVÝ GOLF

Koňské pólo je nový golf, říká Jan Průcha, který již dvanáctým rokem tento exkluzivní sport v Česku rozvíjí. Na mysli má zakladatel a viceprezident České asociace hráčů koňského póla především unikátní příležitost pro business networking a prezentaci produktů nebo značky. Přesvědčit se o tom mohou zájemci už v srpnu, kdy v pražské Chuchli proběhne – PRAGUE BEACH POLO CUP 2022.

Číst více

Vernisáž multimediální výstavy Heleny Kroftové Leisztner Colors of Woman 3D

Vernisáž se uskutečnila v budově Alpha pražské Brumlovky (BB Centra). Výstava představuje neotřelé exteriérové variabilní obrazy na kovu, olejomalbu na plátně, autorské fotografie, kombinované techniky perokresby a dokumentární fotografie zachycující 40 let tvorby. Pozvání na vernisáž výstavy, která svou barevností i zpracováním podtrhuje ženskou krásu, jemnost i sílu darovat nový život, si nenechala ujít řada osobností včetně velvyslankyně Mexika Leonory Rueda Gutiérrez, uměleckého fotografa Jadrana Šetlíka, sopranistky Markéty Fassati, sólistky Semper opera Štěpánky Pučálkové, manažerky a moderátorky Evy Čerešňákové, prezidentky IWAPu Fernandy Escobar Illodi a dalších.

Číst více

Vernisáž výstavy děl Lilie Gerber Art-Therapy v Cafe Pointa

Lilia Gerber, francouzská umělkyně (s tatarskými kořeny), představila přítomným nejen své obrazy, ale také básně. Sbírku její poezie ilustroval autorčin manžel, slavný francouzský umělec Rinat Animaev. Sama umělkyně vytvořila ilustrace pro další knihu – sbírku básní své kamarádky Mariny Schultheiss.
Lilia Gerber poděkovala majitelce umělecké kavárny Cafe Pointa (Na valech 2, Praha 6) Zuzaně Mazzoleni za možnost uspořádat výstavu a podporu veškerých svých tvůrčích iniciativ. Také vyjádřila vděčnost své rodině (synům Iljovi, Michaelovi, Alexanderovi a Rafaelovi, dceři Lilii a jejímu manželovi Karlu Janečkovi)
za víru v její talent a pomoc při organizaci výstavy. „Šestý smysl – smysl pro krásu – má každý z nás. A právě krása a estetika, touha po kráse a estetice, z nás dělají lidi, probouzejí v nás lásku a podporují mír a klid v tomto nestabilním světě. Tvořte a rozvíjejte se!“ vyzvala Lilia Gerber hosty.

Číst více

Setkání podnikatelů v Národním muzeu

Příjemnou atmosféru v unikátním prostoru, nádherné melodie, úchvatné modely, zajímavé informace a nové kontakty, to vše přineslo Setkání podnikatelů v Národním muzeu, které uspořádala Hospodářská komora Praha 1. K mnoha desítkám přítomným promluvili místopředsedové Hospodářské komory Praha 1 Filip Dvořák a Marek Beneš, kteří následně uvedli vzácného hosta, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého.

Číst více

Vzpomínka na návrat letců RAF do vlasti

Pietní vzpomínka na Čechoslováky, kteří bojovali za 2. světové války v řadách Britského královského letectva RAF, se uskutečnila u památníku Okřídleného lva na pražském Klárově, jenž byl postaven díky britským občanům, aby připomínal vděk a úctu českým letcům.

Číst více

Slavnostní předání Řádu přátelství českému skladateli Vadimu Vadimoviči Petrovovi se uskutečnilo na velvyslanectví Ruské federace v České republice

Vysoké státní vyznamenání Ruské federace bylo uděleno tomuto slavnému českému umělci, potomku starobylého ruského šlechtického rodu, výnosem prezidenta Ruské federace za zásluhy v upevnění přátelství a spolupráce mezi národy, plodnou činnost zaměřenou na sbližování a vzájemné obohacení kultur národů a národností. Osobně převzít Řád z rukou hlavy ruského státu v Kremlu v listopadu loňského roku Petrovovi neumožnil zdravotní stav.

Číst více

Top Fashion Week

Krásný den, krásné prostředí, krásné ženy, krásné modely anebo také spojení Karlovy Vary, Grandhotel Pupp a módní show – to vše byl Top Fashion Week, který zosobňoval tvorbu předních českých a zahraničních návrhářů.

Číst více

18. Ročník předávání mezinárodních cen Trebbia

Praha, 16. června 2019 – Nadační fond Trebbia ve spolupráci s Českou televizí a Galerií MIRO uspořádali již 18. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia. Tento galavečer se uskutečnil v neděli 16. června 2019 ve Španělském sále Pražského hradu v Praze. Slavnostní ceremoniál byl odvysílán Českou i Slovenskou televizí. A také poprve živě v simultánním anglickém překladu na kanálu YouTube Trebbia Foundation.

Číst více

18. Česko-Ruský podnikatelský ples Komory SNS

Tradiční ples Komory SNS měl v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování za účasti více než 500 hostů, z čehož bylo cca 150 ruských a zahraničních. Hosté strávili večer za doprovodu sólistů Moondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

Číst více

Charitativní galavečer s názvem Naděje Cabo Verde

Nadační fond Naděje Cabo Verde, jež založila modelka Mónica Sofia, rodačka z Kapverdských ostrovů, pomáhá díky charitativním akcím a sbírkám vytvořit bezpečné prostředí pro zajištění vzdělání, budoucnosti a prosperity dětí a mladistvých. Hlavním cílem zmíněné akce bylo získat finance na pořízení minimálně tří autobusů pro rozvoz dětí do škol. Na tuto dobrou věc se podařilo vybrat neuvěřitelných 252 000 CZK!

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon