Loading color scheme

18. Ročník předávání mezinárodních cen Trebbia

Praha, 16. června 2019 – Nadační fond Trebbia ve spolupráci s Českou televizí a Galerií MIRO uspořádali již 18. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia. Tento galavečer se uskutečnil v neděli 16. června 2019 ve Španělském sále Pražského hradu v Praze. Slavnostní ceremoniál byl odvysílán Českou i Slovenskou televizí. A také poprve živě v simultánním anglickém překladu na kanálu YouTube Trebbia Foundation.

Číst více

18. Česko-Ruský podnikatelský ples Komory SNS

Tradiční ples Komory SNS měl v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování za účasti více než 500 hostů, z čehož bylo cca 150 ruských a zahraničních. Hosté strávili večer za doprovodu sólistů Moondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

Číst více

Charitativní galavečer s názvem Naděje Cabo Verde

Nadační fond Naděje Cabo Verde, jež založila modelka Mónica Sofia, rodačka z Kapverdských ostrovů, pomáhá díky charitativním akcím a sbírkám vytvořit bezpečné prostředí pro zajištění vzdělání, budoucnosti a prosperity dětí a mladistvých. Hlavním cílem zmíněné akce bylo získat finance na pořízení minimálně tří autobusů pro rozvoz dětí do škol. Na tuto dobrou věc se podařilo vybrat neuvěřitelných 252 000 CZK!

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 63 02

001 Titulka 63 01

Naši partneři

 

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner Ticket

Banner secret

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner BT

Banner napoleon