Loading color scheme

Vzpomínka na návrat letců RAF do vlasti

Pietní vzpomínka na Čechoslováky, kteří bojovali za 2. světové války v řadách Britského královského letectva RAF, se uskutečnila u památníku Okřídleného lva na pražském Klárově, jenž byl postaven díky britským občanům, aby připomínal vděk a úctu českým letcům.

Číst více

Slavnostní předání Řádu přátelství českému skladateli Vadimu Vadimoviči Petrovovi se uskutečnilo na velvyslanectví Ruské federace v České republice

Vysoké státní vyznamenání Ruské federace bylo uděleno tomuto slavnému českému umělci, potomku starobylého ruského šlechtického rodu, výnosem prezidenta Ruské federace za zásluhy v upevnění přátelství a spolupráce mezi národy, plodnou činnost zaměřenou na sbližování a vzájemné obohacení kultur národů a národností. Osobně převzít Řád z rukou hlavy ruského státu v Kremlu v listopadu loňského roku Petrovovi neumožnil zdravotní stav.

Číst více

Top Fashion Week

Krásný den, krásné prostředí, krásné ženy, krásné modely anebo také spojení Karlovy Vary, Grandhotel Pupp a módní show – to vše byl Top Fashion Week, který zosobňoval tvorbu předních českých a zahraničních návrhářů.

Číst více

18. Ročník předávání mezinárodních cen Trebbia

Praha, 16. června 2019 – Nadační fond Trebbia ve spolupráci s Českou televizí a Galerií MIRO uspořádali již 18. ročník předávání Mezinárodních cen Trebbia. Tento galavečer se uskutečnil v neděli 16. června 2019 ve Španělském sále Pražského hradu v Praze. Slavnostní ceremoniál byl odvysílán Českou i Slovenskou televizí. A také poprve živě v simultánním anglickém překladu na kanálu YouTube Trebbia Foundation.

Číst více

18. Česko-Ruský podnikatelský ples Komory SNS

Tradiční ples Komory SNS měl v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování za účasti více než 500 hostů, z čehož bylo cca 150 ruských a zahraničních. Hosté strávili večer za doprovodu sólistů Moondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

Číst více

Charitativní galavečer s názvem Naděje Cabo Verde

Nadační fond Naděje Cabo Verde, jež založila modelka Mónica Sofia, rodačka z Kapverdských ostrovů, pomáhá díky charitativním akcím a sbírkám vytvořit bezpečné prostředí pro zajištění vzdělání, budoucnosti a prosperity dětí a mladistvých. Hlavním cílem zmíněné akce bylo získat finance na pořízení minimálně tří autobusů pro rozvoz dětí do škol. Na tuto dobrou věc se podařilo vybrat neuvěřitelných 252 000 CZK!

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner napoleon