Loading color scheme

Charitativní galavečer s názvem Naděje Cabo Verde

Nadační fond Naděje Cabo Verde, jež založila modelka Mónica Sofia, rodačka z Kapverdských ostrovů, pomáhá díky charitativním akcím a sbírkám vytvořit bezpečné prostředí pro zajištění vzdělání, budoucnosti a prosperity dětí a mladistvých. Hlavním cílem zmíněné akce bylo získat finance na pořízení minimálně tří autobusů pro rozvoz dětí do škol. Na tuto dobrou věc se podařilo vybrat neuvěřitelných 252 000 CZK!

V průběhu hlavního programu vystoupili například mezzosopranistka Edita Randová, kapverdská popová hvězda Ledjemea a jazzový mág Rumeu di Lurdis.

Hosté si mohli prohlédnout fashion show s modely Ateliéru Moravec, Michaela Kováčika, Anny Tejklové, Gianni di Ley, Wersy a dalších. V rámci módních přehlídek se představily přední české a slovenské topmodelky a miss.

V postranní hale paláce Žofín po celou dobu akce probíhala přehlídka výtvarných děl originálního kapverdského malíře Heldera Cardosa, která byla i na prodej.

Večerem provázely moderátorka Eva Vašková Čejkova a hudebnik Felix Slováček.

Akce se zúčastnily přední osobnosti, mezi nimiž byla také první dáma Kapverd, Dr. Ligia Dias Fonseca, ale i známí čeští politici, umělci  a zástupci světa showbyznysu.

Magazín STATUSS byl mediálním partnerem galavečera.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon