Loading color scheme

Fassati Art Festival v Obecním domě v Praze

Celý galavečer se odehrál v reprezentačních prostorách překrásného Obecního domu, který hostům dal možnost nahlédnout i do méně navštěvovaných míst tohoto architektonického skvostu a samotný koncert zahájil ředitel Vlastimil Ježek.


Koncert svým nezapomenutelným hudebním vystoupením obohatili světoví hudebníci, jakým je houslista Jiří Vodička, koncertní mistr České filharmonie, známý violoncellista Jiří Bárta a uznávaná
sopranistka Markéta Fassati za doprovodu komorního orchestru Fassati Ensemble.
Sváteční zážitek umocnily tematické výstavy ze sbírek Poštovního muzea, mladé a talentované výtvarnice Rozárie Kautmanové / Ego by Roza, aukční katalogy nabídky Adolf Loos Apartment and
Gallery a expozice inspirativní firmy EXX. Viktor Bergmann představil zlaté a stříbrné mince, Arabella vás zaujala vnitřní a vnější krásou. Na každého hosta čekalo třpytivé překvapení z dílny Antikvita a měšíčník Naše rodina.
Sladké pohoštění bylo v režii české čokoládovny Bon Bon a catering již tradičně od Potravinové banky pro Prahu a Středočeský kraj. Příjemný večer umocnily produkty italského rodinného vinařství Fassati (Montepulciano), které se servíruje v Chateau Kotěra.
Dále česká whisky Trebitsch a jako vždy vynikající kávy Dallmayr.
Jménem zakladatelky festivalu, paní Markéty Fassati, bychom vás rádi pozvali na podzimní a zimní galavečery, které se uskuteční v tomto roce opět na výjimečných místech v srdci Prahy.
Fassati Art Festival děkuje všem návštěvníkům za přízeň a partnerům za podporu!
Aktuality najdete na www.fassatiartfestival.com.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon