Loading color scheme

Podnikatelé napříč obory i velikostí si pomáhají už 9 let pod taktovkou Smart Network

Podnikatelský klub Smart Network oslavil své 9. narozeniny a jako každý rok to spojil s největší networkingovou akcí. Letos pro místo vybral velmi zajímavé a krásné prostory v Brně – ABZAC multifunkční centrum. Byla to rozhodně správná volba. Nejen že místo bylo prostorné a vyhovující, ale personál splnil všechny požadavky, a proto desetileté výročí proběhne také tady, a to 15. 9. 2023.
A co klub dělá? Již 10. rokem spojuje podnikatele, aby mohli navzájem sdílet své kontakty, zkušenosti a pomáhat si vzájemně růst. „Nikdo není tak úspěšný jako my všichni dohromady,“ s oblibou říká majitelka klubu Gabriela.


Tento rok se narozeninového večírku zúčastnilo 85 podnikatelů z různých měst z České i Slovenské republiky.
Večer se nesl v příjemném duchu plného seznamování, poznávání nových tváří a hlavně zábavy. Akci moderovala samotná majitelka klubu Gabriela Mrkvicová se svojí moderátorskou kolegyní Nikolou Lárovou.
Během večera proběhlo několik představení a dokonce i taneční workshop, který všechny zvedl ze židlí. Fotografové, kameraman a téměř všichni vystupující jsou z řad členů klubu. Vzájemně využíváme své služby a tím se také podporujeme.
Nebyl to klasický večírek, kam se jdete najíst a napít. Pestrý program, kde se zmínila historie klubu i jeho plány, doplňovaly networkingové hry, během kterých měli hosté možnost poznat nové příběhy podnikatelů a získat kontakty. Za jeden večer vzniklo spoustu inspirativních propojení.
Klub vznikl v Brně v roce 2013 a od té doby se zde seznámilo a propojilo přes 6 000 podnikatelů. Kouzlo klubu je v tom, že zde můžete potkat kohokoliv. Obor ani region tu totiž nehrají roli. Na akci může přijít kdokoliv, kdo má zájem sdílet kontakty a zkušenosti. A právě díky klubu bez hranic zde podnikatel najde vše, co hledá.
Pro všechny je vhodný BUSINESS/MIX KLUB, kde se účastníci potkají s majiteli firem, podnikateli s dlouholetou praxí nebo i začínajícími podnikateli.
Pro účastníky, kteří hledají propojení pouze v rámci nabídky pro firmy, je určen B2B KLUB.
V rámci obou klubů se akcí účastní jak jednotlivci, tak také majitelé malých, středních i větších firem.
Majitelé středních a větších firem s minimálně 10 zaměstnanci (ale mají i desítky a stovky) se mohou pravidelně potkávat v rámci CEO KLUBU.
Jde o uzavřenou skupinu 12 členů, kteří se každý měsíc navzájem inspirují, radí a podporují, a kde se kromě této skupiny každý měsíc potkají i se dvěma zajímavými hosty. CEO KLUB aktuálně probíhá v Praze i v Brně.
Akce se pravidelně pořádají v Brně, Praze, Zlíně a Olomouci. Nesmí chybět ani akce ONLINE, které jsou pořádané každý měsíc.
Zapojte se ještě dnes do komunity podnikatelů, kteří jsou ochotni si pomáhat a sdílet své zkušenosti a kontakty.
Účel Podnikatelského klubu Smart Network: „Pomáháme podnikatelům rychle najít to, co potřebují, i to, o čem ještě neví, že potřebují. Doporučujeme na základě vlastní zkušenosti.“
Přijďte se k nám podívat a zažít to na vlastní kůži.
Buď chytrý, žij v sítí!

 

www.smart-network.cz

 

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon