Loading color scheme

Mgr. Renata Sičáková

Majitelka nově otevřeného Hydrafacial Centra Praha a ředitelka společnosti Alcea Medical – oficiálního zastoupení Hydrafacial pro Českou republiku a Slovensko

Číst více

Filip Bandžak barytonista

Vynikající český barytonista Filip Bandžak je laureátem mnoha prestižních světových soutěží, vystupuje na operních a koncertních scénách Evropy, Asie a Ameriky. Je držitelem řady ocenění, nejvyššího ocenění Evropské unie umění v oblasti operního zpěvu – Zlatá Europea.

Číst více

Eva Primus Kovandová

Eva Primus Kovandová působí již pět let na pozici ředitelky kanceláře představenstva Hospodářské komory Praha 1, kam denně dojíždí vlakem z Klánovic, kde bydlí a s manželem vychovává dvě dcery. Vedle toho se stíhá starat o ubytovací zařízení, které pronajímá. A dokáže si vyšetřit čas i na svého velkého koníčka, a to doslova, protože jde o koně. Najít si proto čas na rozhovor nebylo jednoduché, ale naštěstí se podařilo.

Číst více

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček. Čas milovat, tvořit a vyhrávat

Úspěšný je ten, kdo cítí štěstí a uspokojení ze své práce a rodinného i duchovního života, který ovšem každý z nás definuje jinak. Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček jsou bezpochyby úspěšný pár. Jejich manželský svazek se zakládá na naprosté důvěře a vzájemné podpoře. Oba si však zároveň zachovávají svou jedinečnost a osobitost. Každý má své vlastní poslání a věnuje se svým oblíbeným činnostem, každý má své vlastní projekty, nápady, plány. Společně pak pracují na nejúspěšnějším projektu jejich života jménem rodina.

Číst více

Hačatur Mkrtčjan

Inženýr-vynálezce, doktor filozofie přírodní medicíny, autor patentů a výzkumných článků, podnikatel, prezident mezinárodní společnosti Diacom Technology, držitel mezinárodní ochranné známky Diacom
a mnoha dalších, prezident klubu amerického fotbalu Rytíři Diacom.
Jako první v Rusku pro svou obchodní společnost získal status „Obchodní a výstavní komplex“.
Bylo mu uděleno státní vyznamenání Ruské federace „Na památku 850. výročí Moskvy“.
Hačatur Davidoviř Mkrtčjan – inženýr rádiové elektroniky, počítačových technologií a elektronických systémů, vynálezce, autor návrhu cyklotronového řídicího systému v Jerevanském fyzikálním
ústavu A. I. Alichanjana, majitel patentu na metodu záznamu oscilací nízkoproudých elektromagnetických polí (lze použít pro včasnou diagnostiku onemocnění na buněčné úrovni) a rovněž patentu na systém řízené modulace světelného záření v infračerveném a UV rozsahu pomocí plynové výbojky, určený pro terapeutické působení (může být alternativou při léčbě koronavirové infekce, která vyvolala celosvětovou pandemii).

Číst více

Markéta Fassati

Kdo by čekal od uznávané operní pěvkyně a multižánrové zpěvačky Markéty Fassati život a chování velké divy, byl by mile překvapen. Mladá talentovaná umělkyně, která se narodila do významné muzikantské rodiny, by mohla svým krásným hlasem a uměním jen ohromovat své publikum a nechat se obdivovat. Místo toho kromě zpěvu ještě vymýšlí a realizuje projekty, které hudbu, jež je jejím posláním, posouvají na zcela novou úroveň.

Číst více

JUDr. Martin Grubner

Zakladatel advokátní kanceláře Grubner Legal, zakládající člen Mezinárodního sdružení Lawyers Cooperation se sídlem Amsterdamu, člen evropského advokátního spolku německy mluvících právníků DACH, člen kontrolní rady České advokátní komory.

Číst více

Příběh Hermine. Zakázkové šití, které přerostlo v módní značku

V tvorbě módní návrhářky Hermine Khalaf Pogosyan najdeme téměř vše, co se snad jen z části dá vytvořit na šicím stroji. Snaží se své modely pozdvihnout na vyšší úroveň především vysokou kvalitou zpracování, na kterém si zakládá. Aby své umění mohla vysvětlit a ukázat světu, rozhodla se specializovat na dámské kostýmy, saka a kabáty, kde každý detail hraje roli. Klientky si velmi rychle začaly uvědomovat rozdíl mezi běžnou kvalitou ušití a kvalitou Hermine, a tak bylo nutné rozšířit portfolio služeb i o šaty a večerní róby. Běžnému oku neviditelné rozdíly však tvoří i samotné zpracování, zdobení a šití šatů. A představte si, že vše začnete poznávat i vy, po první návštěvě ateliéru Hermine Khalaf Pogosyan.

Číst více

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek - ČMAPM

ČMAPM je dobrovolná organizace založená na solidaritě žen podnikatelek a jejich ochotě pomoci ostatním ženám podnikatelkám a manažerkám uplatnit se v profesním životě, naučit se jej skloubit nejen s rodinným životem, ale i se  svým osobním rozvojem. ČMAPM je od roku 1995 asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.ČMAPM je dobrovolná organizace založená na solidaritě žen podnikatelek a jejich ochotě pomoci ostatním ženám podnikatelkám a manažerkám uplatnit se v profesním životě, naučit se jej skloubit nejen s rodinným životem, ale i se  svým osobním rozvojem. ČMAPM je od roku 1995 asociací s nejdelší tradicí v České republice a s největší funkční sítí na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

Číst více

Velebný & Fam

Krásy vlajek a erbů už obdivovalo mnoho z nás. Málokdo se ale pozastavil a zapřemýšlel nad tím, kdo stojí za tak nevšední prací. V Česku žije rodina, která má za sebou doslova třistaletou tradici ve vyšívání takto specifických záležitostí. Jedná se o firmu Velebný & Fam s.r.o., v jejímž čele stojí manželé Hana a Zdeněk Velební. Zdeněk Velebný je člověk, kterého když potkáte, máte pocit jako byste se vrátili do minulosti a stáli před Ferdinandem d’Este arcivévodou rakouským.

Číst více

Oldřich Lomecký

Narodil se 9. 1. 1957 v Praze. Po absolvování Fakulty elektrotechniky ČVUT pracoval jako konstruktér elektronických měřicích systémů televizních vysílačů, poté jako obchodní ředitel divize měřicích přístrojů v Tesle se zaměřením na export. Na stáži na ekonomické fakultě v belgickém Lutychu se posléze věnoval mezinárodnímu obchodnímu právu, ekonomice a účetním standardům Evropské unie. Po návratu pracoval v pozici ředitele a obchodního ředitele v několika menších soukromých společnostech zabývajících se mezinárodním obchodem a turistickým ruchem. Starostou MČ Praha 1 byl zvolen 30. 11. 2010. Kromě toho je také 1. místostarostou České obce sokolské, kde dříve mnoho let manažersky působil. Mezi jeho hlavní koníčky patří tenis, šachy, historie, literatura faktu a sklenička dobrého vína.

Číst více

Simple realism Rinat&Lilia AnimaeV

Je známo, že muž se stává velkým díky svému povolání, a pokud je vedle něj žena, která v něj věří, pak jistě dosáhne úspěchu. Když člověk ví, že ho žena miluje, dává mu stimul být ještě lepším a silnějším. Kdo ví, jakým by byl osud našich oblíbených hudebníků, umělců, spisovatelů nebo režisérů, kdyby vedle sebe neměli milované ženy.

Číst více

Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M.

Zakladatel a managing director for EU, Serbia and Russia EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION v Praze, ČR

Vladislav Stanko je vlastenec, filantrop, úspěšný podnikatel, který působí v ČR, SR i mimo EU, a od prosince 2018 poslanec města Košice. Dlouhodobě sponzoruje charitativní projekty jako například Pomozte dětem NROS a ČT, Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové), Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Nadační fond TREBBIA, Miss World DEAF, Miss Folklór, Mistrovství světa IPCA handicapovaných v šachu a další projekty.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon