Loading color scheme

Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M.

Zakladatel a managing director for EU, Serbia and Russia EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION v Praze, ČR

Vladislav Stanko je vlastenec, filantrop, úspěšný podnikatel, který působí v ČR, SR i mimo EU, a od prosince 2018 poslanec města Košice. Dlouhodobě sponzoruje charitativní projekty jako například Pomozte dětem NROS a ČT, Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové), Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Nadační fond TREBBIA, Miss World DEAF, Miss Folklór, Mistrovství světa IPCA handicapovaných v šachu a další projekty.

Vladislav Stanko se narodil v roce 1974 v Košících, v nejkrásnějším městě Slovenské republiky. Je absolventem Fakulty speciálního inženýrství v oboru bezpečnostní management Žilinské univerzity, absolvent studia MBA a LL.M. s mezinárodním diplomem IES London a momentálně externím doktorandem na Fakultě managementu Prešovské univerzity v oboru Management (Ph.D.).

Vladislav Stanko je managing director EUROPEAN INSTITUTE v Praze a vedoucím organizační složky EUROPEAN INSTITUTE v Žilině. Je předsedou klubu Spoločnosti generála Milana Rastislava Štefánika v Praze, členem bezpečnostní sekce Hospodářské komory České republiky, členem vzdělávací sekce Hospodářské komory České republiky, členem České manažerské asociace – ČMA a dalších profesních komor.

Od prosince 2018 poslanec města Košice a MČ Košice – Dargovských hrdinov ve Slovenské republice. Působí v komisích vzdělávaní, kultury, sportu, národnostních menšin, veřejného pořádku, životného prostředí a výstavby, v radách škol a jako kontrolní orgán v MRAK, o.z. Medical Rescue Association v Košicích.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Moje první společnost v ČR vznikla zakladatelskou listinou dne 28. 10. 2008 v době kulminace světové hospodářské krize. Datum byl vybrán záměrně, poněvadž jsme společnost, která ctí odkaz první Česko-slovenské republiky a osobností jako prezident T. G. Masaryk, generál M. R. Štefánik, Antonín a Tomáš Baťa a další, i proto každým rokem organizujeme v Muzeu T.G.M. v Lánech a v divadle Semafor oslavu státního svátku ČSR. Za jedenáct let působení v rámci facility, security a reality jsme se na trhu etablovali a získali významné klienty jako například Česká národní banka, Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Národní památkový ústav, Státní zámek Sychrov, Galerie MIRO a mnoho dalších.

Od roku 2012 se naše aktivity zaměřily na oblast vzdělávání. Podařilo se nám vybudovat mezinárodní EUROPEAN INSTITUTE v Praze, který se specializuje na vzdělávaní podnikatelů, manažerů komerčních subjektů, ale i představitelů veřejné a státní správy postgraduálním manažerským studiem přednostně v oborech právo, ekonomika, marketing, ekonomický, krizový a bezpečnostní management. Kromě vzdělávací, poradenské, publikační a vydavatelské činnosti poskytujeme též kvalitní manažerské vzdělávání v podobě profesních kurzů, zkoušek odborné způsobilosti a studia MBA, MPA, MPH a LL.M. v kooperaci s mezinárodní certifikační autoritou IES London. Plánujeme podat žádost na MŠMT o akreditaci vysoké školy a studijních programů. V současnosti mimo ČR působíme i v SR, v Evropsky unii, ale i v Srbsku, od roku 2019 v Ruské federaci a plánujeme další nové pobočky.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?

Naše EUROPEAN INSTITUTE z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě.

Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě, podpoře československých vztahů, krajanů v zahraničí a folklóru, sponzorství Mistrovství světa IPCA handicapovaných v šachu, dlouhodobé podpoře českého a slovenského šachu.

Dne 28. 10. 2018 EUROPEAN INSTITUTE zorganizovala mezinárodní konferenci v Slovenském domě v Praze, pietní akt u hrobu prezidenta T. G. Masaryka, VIP šachovou simultánní partii s velmistrem Sergejem Movsesjanem v Muzeu T.G.M. v Lánech, promoce absolventů programů MBA, LL.M. a tradiční oslavy státního svátku vzniku samostatné Československé republiky, kde si pro své klienty a partnery připravila k 100. výročí exkluzivní program v divadle Semafor – slavnostní představení ,,Kdyby tisíc klarinetů“ v hlavních rolích s legendárním mistrem Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

Doufám, že se jednou budu moci ohlédnout a hrdě vyprávět o svých začátcích i úspěších.

Mé tajemství úspěchu je především pevná vůle, zodpovědnost a pracovitost, schopnost vést a motivovat lidi. Musíte mít jasnou vizi, poslání a hlavně strategii.

 

Chcete být úspěšní?

Studujte MBA, MPA, MPH a LL.M. pro manažery i pro státní správu na EUROPEAN INSTITUTE PRAGUE

Získejte tablet zdarma, vstupenky do divadla Semafor v Praze nebo do divadla Aréna v Bratislavě, moderní on-line knihovnu BOOKPORT se 4 400 odbornými publikacemi a losovaní o víkendový pobyt v hlavním městě Velké Británie Londýně! (Vítěz pobytu v Londýně obdrží poukaz v rámci slavnostních promocí při státním svátku ČR dne 28. 10. 2019 v Praze).

Manažeři soukromých společností, ale i pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MPH (Master of Public Health) a LL.M. (Master of Laws). EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje kromě mezinárodních institucí mimo EU, UK, Izrael i s předními univerzitami v ČR, SR, Polsku a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

STUDIUM MBA, MPA, MPH a LL.M.

120 000 CZK nebo 4 800 EUR

  • • Kvalitní lektoři ze SR, ČR a zahraničí
  • • Zvýšení kvalifikace pro vaše manažery
  • • Zpracování přihlášek bez poplatků
  • • Možnost úhrady ceny za studium na splátky
  • • E-learning a on-line knihovna v ceně studia

Ukázkové hodiny gratis realizujeme v EUROPEAN INSTITUTE v Praze a v CANADIAN INSTITUTE v Bratislavě. Zájem o ukázkovou hodinu nebo přihlášky k studiu zasílejte písemně na níže uvedené e-maily.

Pro ČR: studijni@european-institute.cz

Pro SR: studijne@european-institute.cz

Studijní oddělení ČR: +420 730 850 858

Študijné oddelenie SR: +421 948 850 858

www.european-institute.cz

www.facebook.com/EuropeanInstituteEducation

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon