Loading color scheme

Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M.

Zakladatel a managing director for EU, Serbia and Russia EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION v Praze, ČR

Vladislav Stanko je vlastenec, filantrop, úspěšný podnikatel, který působí v ČR, SR i mimo EU, a od prosince 2018 poslanec města Košice. Dlouhodobě sponzoruje charitativní projekty jako například Pomozte dětem NROS a ČT, Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové), Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Nadační fond TREBBIA, Miss World DEAF, Miss Folklór, Mistrovství světa IPCA handicapovaných v šachu a další projekty.

Vladislav Stanko se narodil v roce 1974 v Košících, v nejkrásnějším městě Slovenské republiky. Je absolventem Fakulty speciálního inženýrství v oboru bezpečnostní management Žilinské univerzity, absolvent studia MBA a LL.M. s mezinárodním diplomem IES London a momentálně externím doktorandem na Fakultě managementu Prešovské univerzity v oboru Management (Ph.D.).

Vladislav Stanko je managing director EUROPEAN INSTITUTE v Praze a vedoucím organizační složky EUROPEAN INSTITUTE v Žilině. Je předsedou klubu Spoločnosti generála Milana Rastislava Štefánika v Praze, členem bezpečnostní sekce Hospodářské komory České republiky, členem vzdělávací sekce Hospodářské komory České republiky, členem České manažerské asociace – ČMA a dalších profesních komor.

Od prosince 2018 poslanec města Košice a MČ Košice – Dargovských hrdinov ve Slovenské republice. Působí v komisích vzdělávaní, kultury, sportu, národnostních menšin, veřejného pořádku, životného prostředí a výstavby, v radách škol a jako kontrolní orgán v MRAK, o.z. Medical Rescue Association v Košicích.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Moje první společnost v ČR vznikla zakladatelskou listinou dne 28. 10. 2008 v době kulminace světové hospodářské krize. Datum byl vybrán záměrně, poněvadž jsme společnost, která ctí odkaz první Česko-slovenské republiky a osobností jako prezident T. G. Masaryk, generál M. R. Štefánik, Antonín a Tomáš Baťa a další, i proto každým rokem organizujeme v Muzeu T.G.M. v Lánech a v divadle Semafor oslavu státního svátku ČSR. Za jedenáct let působení v rámci facility, security a reality jsme se na trhu etablovali a získali významné klienty jako například Česká národní banka, Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Národní památkový ústav, Státní zámek Sychrov, Galerie MIRO a mnoho dalších.

Od roku 2012 se naše aktivity zaměřily na oblast vzdělávání. Podařilo se nám vybudovat mezinárodní EUROPEAN INSTITUTE v Praze, který se specializuje na vzdělávaní podnikatelů, manažerů komerčních subjektů, ale i představitelů veřejné a státní správy postgraduálním manažerským studiem přednostně v oborech právo, ekonomika, marketing, ekonomický, krizový a bezpečnostní management. Kromě vzdělávací, poradenské, publikační a vydavatelské činnosti poskytujeme též kvalitní manažerské vzdělávání v podobě profesních kurzů, zkoušek odborné způsobilosti a studia MBA, MPA, MPH a LL.M. v kooperaci s mezinárodní certifikační autoritou IES London. Plánujeme podat žádost na MŠMT o akreditaci vysoké školy a studijních programů. V současnosti mimo ČR působíme i v SR, v Evropsky unii, ale i v Srbsku, od roku 2019 v Ruské federaci a plánujeme další nové pobočky.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?

Naše EUROPEAN INSTITUTE z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě.

Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě, podpoře československých vztahů, krajanů v zahraničí a folklóru, sponzorství Mistrovství světa IPCA handicapovaných v šachu, dlouhodobé podpoře českého a slovenského šachu.

Dne 28. 10. 2018 EUROPEAN INSTITUTE zorganizovala mezinárodní konferenci v Slovenském domě v Praze, pietní akt u hrobu prezidenta T. G. Masaryka, VIP šachovou simultánní partii s velmistrem Sergejem Movsesjanem v Muzeu T.G.M. v Lánech, promoce absolventů programů MBA, LL.M. a tradiční oslavy státního svátku vzniku samostatné Československé republiky, kde si pro své klienty a partnery připravila k 100. výročí exkluzivní program v divadle Semafor – slavnostní představení ,,Kdyby tisíc klarinetů“ v hlavních rolích s legendárním mistrem Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou.

Doufám, že se jednou budu moci ohlédnout a hrdě vyprávět o svých začátcích i úspěších.

Mé tajemství úspěchu je především pevná vůle, zodpovědnost a pracovitost, schopnost vést a motivovat lidi. Musíte mít jasnou vizi, poslání a hlavně strategii.

 

Chcete být úspěšní?

Studujte MBA, MPA, MPH a LL.M. pro manažery i pro státní správu na EUROPEAN INSTITUTE PRAGUE

Získejte tablet zdarma, vstupenky do divadla Semafor v Praze nebo do divadla Aréna v Bratislavě, moderní on-line knihovnu BOOKPORT se 4 400 odbornými publikacemi a losovaní o víkendový pobyt v hlavním městě Velké Británie Londýně! (Vítěz pobytu v Londýně obdrží poukaz v rámci slavnostních promocí při státním svátku ČR dne 28. 10. 2019 v Praze).

Manažeři soukromých společností, ale i pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MPH (Master of Public Health) a LL.M. (Master of Laws). EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje kromě mezinárodních institucí mimo EU, UK, Izrael i s předními univerzitami v ČR, SR, Polsku a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

STUDIUM MBA, MPA, MPH a LL.M.

120 000 CZK nebo 4 800 EUR

  • • Kvalitní lektoři ze SR, ČR a zahraničí
  • • Zvýšení kvalifikace pro vaše manažery
  • • Zpracování přihlášek bez poplatků
  • • Možnost úhrady ceny za studium na splátky
  • • E-learning a on-line knihovna v ceně studia

Ukázkové hodiny gratis realizujeme v EUROPEAN INSTITUTE v Praze a v CANADIAN INSTITUTE v Bratislavě. Zájem o ukázkovou hodinu nebo přihlášky k studiu zasílejte písemně na níže uvedené e-maily.

Pro ČR: studijni@european-institute.cz

Pro SR: studijne@european-institute.cz

Studijní oddělení ČR: +420 730 850 858

Študijné oddelenie SR: +421 948 850 858

www.european-institute.cz

www.facebook.com/EuropeanInstituteEducation

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon