Loading color scheme

Ing. Lubor Novák

Společnost EXTREME GUN GROUP, s.r.o. je inovátorem a organizátorem největších moderních sportovních střeleckých závodů v Evropě a na světě známých jako WORLD EXTREME CUP Mezinárodní konfederace praktické střelby (I.P.S.C. – International Practical Shooting Confederation).

Číst více

Nebýt na to sama – Ženy v onko léčbě

Slavnostní vernisáž fotografií žen z projektu Nebýt na to sama proběhla v Senátu PČR pod záštitou a za osobní účasti senátora Jiřího Duška a ředitele Masarykova onkologického ústavu Marka Svobody.
Hudebního doprovodu se zhostil Felix Slováček.

Číst více

Roman Kushnir

Zakladatel kryptoměnového investičního fondu KushnirFund, badatel lidské podstaty, investor a správce
soukromého kapitálu na globálních trzích

Číst více

Pavel Batel

Elitní bodyguard královských rodin, hollywoodských hvězd nebo rodinných členů mafie, instruktor boje zásahových skupin nebo MMA zápasníků, historik a průvodce koncentračními tábory Pavel Batel vyměnil akci za pero a dramatické situace za pracovní stůl. Jeho knižní debut Příběh průvodce byl oceněn Karlovou univerzitou jako „unikátní dílo“ a začínajícího spisovatele posunul do zcela nového světa.
Kritici píšou že „kombinace brilantního vypravěčského umu, fikce a reality dává jeho knihám punc unikátnosti a poskytuje nevšední čtenářský zážitek.“ Akční komedie Týpci se stala na Slovensku bestsellerem a anglické překlady obou knih pomalu dobývají svět. Autor však říká, že až třetí kniha Jom Kipur a poslední německý rytíř je jeho skutečnou chloubou. Vypráví příběhy zapomenutých hrdinů druhé světové války. Je sepsána volně, podle skutečných událostí, a vznikla na základě svědectví přeživších holokaustu, které autor osobně vyhledal a vyzpovídal.

Číst více

Kateřina Haring

Prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek

Viceprezidentka Femmes Chefs D’Entreprises Mondiales (světová asociace žen podnikatelek) pro Evropu

Spolumajitelka a jednatelka  DYNAMIC GROUP spol. s r.o.

Číst více

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon