Loading color scheme

Rudolf Kalivoda. Mistr hodinař

„Víme, co pro vas znamenají vaše luxusní hodinky. Proto k nim přistupujemes maximální péčí.“

 

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Firmu jsem založil téměř před třiceti lety, více jak 25 let pak provozuji kamennou prodejnu a servis hodinek.
V současné době je zlatnictví a hodinářství Onyx v Jihlavě už tradičním nákupním místem, které si za dobu své existence získalo důvěru mnoha zákazníků z celé České republiky. Vytvořili jsme pohodlné a dostupné místo k nákupu s výběrem z několika desítek tisíců položek, které vedeme skladem, nikoli virtuálně.
Jsme autorizovaný servis pro značky hodinek Omega, Longines, Rado, Mido, Tissot, Certina. Smluvním servisem pro značky hodinek Fortis, Zeno-Watch Basel, Maurice Lacroix, Epos. Jako jediní v ČR máme certifikace pro opravy značek Breguet, Blancpain a certifikaci na opravy kalendářních mechanismů od IWC. Dále máme certifikace na opravy značek: IWC, Breitling, TAG Heuer, Zenith, Jaeger-LeCoultre a další. Způsobem volného servisu opravujeme i všechny další značky. Jsme jediným certifikovaným servisem pro hodinky značky PRIM Manufacture.
Provozujeme kamennou prodejnu na Masarykově náměstí v Jihlavě, hodinářský servis, zlatnický servis, zakázkovou výrobu šperků, internetové obchody www.klenotyonyx.cz a www.zlatyskorpion.cz.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?
V roce 2016 jsem se po mnoha letech potkal s kamarádem a spolužákem z hodinářské školy Pavlem Molákem a napadlo nás nabídnout zákazníkům špičkový servis přímo v srdci hodinářského kraje. Postupně jsme začali budovat naše služby tak, aby byly ve všech směrech perfektní. Kupovali jsme jen to nejlepší vybavení a nářadí, pořídili jsme nejlepší čističku hodinkových strojků na trhu, dodnes ji máme jako jediní v ČR. Implementovali jsme do projektu dílny přetlakové větrání s filtrací vzduchu, vyvinuli jsme vlastní lapovací stroj na renovaci pouzder hodinek.
Postupně jsme přibírali další špičkové odborníky do našeho kolektivu. Jako poslední kolega přibyl Václav Loužil, který spolu s Pavlem Molákem tvoří nejsilnější duo hodinářů v ČR. Oba dva si prošli mnoha a mnoha školeními ve Švýcarsku u těch nejvěhlasnějších značek. Jejich zkušenosti a um jsou doslova neskutečné. Díky tomu je Onyx servis značkových hodinek schopen opravovat i strojky, o kterých se jiným servisům může jenom zdát. Naše zkušenosti se zúročily i v tom, že jsme schopni vyrobit nový náhradní díl a tak opravit i to, co jinde nedokáží. Máme mnoho spokojených zákazníků nejenom v ČR, ale i na Slovensku, v Německu, Holandsku, Rakousku atd.
Největším oceněním jsou pro nás stovky superlativních recenzí od našich spokojených klientů.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
V letošním roce chystáme rozšíření servisu do nových větších prostor. Přibude recepce pro příjem hodinek a spousta nových vychytávek.

 

Zlatnictví a hodinářství Onyx
Masarykovo náměstí 1217/51
Jihlava
www.opravnahodinek.cz
www.skladohodinek.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon