Loading color scheme

Štěpánka Zinkaizlová

Česká mincovna, a.s.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Česká mincovna působí na trhu od července 1993, vznikla po rozpadu Československa z potřeby mít výrobce oběživa na svém vlastním území. Do té doby se razily československé koruny ve slovenské Kremnici.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Česká mincovna je dynamická a rychle se rozvíjející společnost. Expandujeme za hranice, vystavovali jsme na EXPO 2022 a přibližujeme se více i zákazníkům na našem území. Nová prodejna v Havelské ulici
je jen jednou z řady novinek. Nabízí skvělé zázemí nejen pro naše zákazníky, ale i velké investory. Těšíme se na připravované akce v této prodejně, namátkou uveďme například setkání s autory našich mincí či vernisáže a autogramiády za účasti osobností, jejichž portréty razíme (v nejbližší době jimi budou zlatí olympionici).
Prodejna v Havelské sídlí u místa s geniem loci. Je zde jediné dochované tržiště uprostřed staré Prahy, čilý obchod tu panuje již od roku 1232. Bereme to jako výzvu a věříme, že se prodejna stane i místem setkávání, jak v jejích veřejných, tak neveřejných prostorách.

Vaše tajemství úspěchu?
Vždy je potřeba jít úspěchu naproti, otevřít se příležitostem a obrazně řečeno vnitřně přeřadit na vyšší rychlost. Být rychlejší a zajímavější než konkurence. To vše s sebou nese potřebu mít dobře sestavený tým, ve kterém motor má v sobě každý a nikdo se takříkajíc jen neveze. Na výsledku naší práce, na našem úspěchu, má zájem každý člověk v České mincovně.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon