Loading color scheme

Štěpánka Zinkaizlová

Česká mincovna, a.s.

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?
Česká mincovna působí na trhu od července 1993, vznikla po rozpadu Československa z potřeby mít výrobce oběživa na svém vlastním území. Do té doby se razily československé koruny ve slovenské Kremnici.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?
Česká mincovna je dynamická a rychle se rozvíjející společnost. Expandujeme za hranice, vystavovali jsme na EXPO 2022 a přibližujeme se více i zákazníkům na našem území. Nová prodejna v Havelské ulici
je jen jednou z řady novinek. Nabízí skvělé zázemí nejen pro naše zákazníky, ale i velké investory. Těšíme se na připravované akce v této prodejně, namátkou uveďme například setkání s autory našich mincí či vernisáže a autogramiády za účasti osobností, jejichž portréty razíme (v nejbližší době jimi budou zlatí olympionici).
Prodejna v Havelské sídlí u místa s geniem loci. Je zde jediné dochované tržiště uprostřed staré Prahy, čilý obchod tu panuje již od roku 1232. Bereme to jako výzvu a věříme, že se prodejna stane i místem setkávání, jak v jejích veřejných, tak neveřejných prostorách.

Vaše tajemství úspěchu?
Vždy je potřeba jít úspěchu naproti, otevřít se příležitostem a obrazně řečeno vnitřně přeřadit na vyšší rychlost. Být rychlejší a zajímavější než konkurence. To vše s sebou nese potřebu mít dobře sestavený tým, ve kterém motor má v sobě každý a nikdo se takříkajíc jen neveze. Na výsledku naší práce, na našem úspěchu, má zájem každý člověk v České mincovně.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

PBP banner

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Dali

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon