Loading color scheme

Roman Kushnir

Zakladatel kryptoměnového investičního fondu KushnirFund, badatel lidské podstaty, investor a správce
soukromého kapitálu na globálních trzích

 

Blockchain v nové realitě

Všichni žijeme v paradigmatu dnešní doby a všeho, co nás momentálně obklopuje. A každou změnu si bereme osobně. Ale chaos může být uspořádán, pokud se podíváte na vše z pohledu historických cyklů. Vždyť už to jednou bylo, stačí si jen vzpomenout. Proběhlo 48 světových hospo-dářských krizí (velkých dluhových cyklů, které vedly k poklesu HDP o více než 3 % ve velkých státech) za posledních 500 let. 16 z nich byly finančně-obchodní války, z nichž 12 skončilo reálným vojenským zásahem. I status světové rezervní měny přechází z jedné do druhé zhruba jednou za 100 let. A pokud se ještě zamyslíte, ukáže se dokonce, že i soukromý majetek bývá čas od času dotčen. Přesně v duchu hesla: „Nikdy to tu nebylo, a teď znovu“.
Je pravda, že nikdy v historii si lidstvo nežilo z hlediska komfortu tak dobře jako v 21. století, kapitalizace soukromých domácností je na vrcholu. To vede k propojení státu a jednotlivce, každý může být vyvoleným, ale nikdo přitom nemůže vlastně nic. A všechny sankce, které státy ukládají, mají v konečném důsledku vliv na živobytí jednotlivců, nikoliv na státy samotné. Ty takto jen skrývají chyby vlád, profitují ze zvyšování úrokových sazeb a daní, přičemž se vymlouvají na hyperinflaci, která vzniká v důsledku jejich geopolitických válek. A pak začne nový cyklus a historie se bude opakovat.
Díky rozvoji technologií člověk může nejen letět do vesmíru, ale také chránit svůj kapitál v době turbulentních změn. Čím rychleji se naučíme přijímat tyto technologické výzvy, tím dříve objevíme nové příležitosti.
Zatímco bankovní systém zmrazuje transakce do „objasnění příčiny“, můžete se volně pohybovat po světě s fleškou, na které jsou aktiva jako HDP středně velkého souostroví.
Zatímco firmy se snaží používat elektronický podpis, prostřednictvím tisku dokumentu, jeho podpisu a následným skenováním, KushnirFund zavádí chytré smlouvy pro nové projekty, kde decentralizace procesů vylučuje lidský faktor.
Nebudeme analyzovat revoluci důvěryhodnosti (credibility revolution), necháme to na Nobelově výboru.
Chci říci, že kryptoměny jako ekonomický prvek představují likviditu zítřka, jsou něco mezi zlatem a moderním uměním. Obojí stojí velké peníze a jejich ceny neustále rostou. My můžeme nabídnout decentralizované finance (DeFi) jako příležitost dotknout se velkého a krásného světa, který se stává čím dál komplikovanějším.
Jelikož lidi mají nejen materiální potřeby, ale také obrovské množství potřeb souvisejících s ambicemi, s vlastnickým právem, s touhou po jedinečnosti, equity tokeny jako způsob řízení vlastního kapitálu může vytvořit metavesmír, který nezávisí na vnějších okolnostech. Pro tyto účely existují nástroje, které již jsou k dispozici v reálném světě. Můžete to zkusit nyní, ochráníte a znásobíte tak svůj kapitál pro sebe v budoucnu. Udělejte správné rozhodnutí!

Roman Kushnir, PhD
KushnirFund
Stöcklerweg 1, Vaduz, Liechtenstein
Instagram: @kushnir_lifestyle
concierge@kushnirfund.com
www.kushnirfund.com

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon