Loading color scheme

Doc. Taťjana Pergler, Ph.D

Ředitelka 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola

 

Mé tajemství úspěchu je neustálý pohyb, ani den nestát na místě, nepřestávat se posouvat a rozvíjet. Dbát na zpětnou vazbu, umět se na věci dívat různou optikou a z různých úhlů je další zásadní věc, zároveň ale člověk musí mít své zásady. A těch se nevzdávat za žádných okolností.

 

1. Slovanské gymnázium

Čtyřleté gymnázium vzniklo v roce 2006 jako nezisková organizace. Od roku 2013 škola spolupracuje s Ústavem českého jazyka na Filozofické fakultě UK v Praze a získala statut fakultní školy
FF Univerzity Karlovy.
Filosofií školy je individuální přístup, různorodost a široká škála zajímavých předmětů, která napomáhá ke kvalitní přípravě nejen k maturitě, ale i ke vstupu na VŠ. Učební plán školy se zaměřuje i na humanitní předměty, jakožto politologie, právo, diplomacie a mezinárodní vztahy a ekonomie. Kromě klasického studia a jazykových kurzů nabízíme také možnost ročního pomaturitního studia pro ty, kteří ještě s výběrem vysoké školy nemají jasno, nebo chtějí své jazykové schopnosti dostat o dva znalostní stupně výše. Velký důraz je kladen na výuku matematiky a ekonomie, cizích jazyků (francouzský, italský, německý, španělský, ruský a čínský jazyk) a humanitních předmětů (politologie, právo, diplomacie a mezinárodní vztahy).

 

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Krátkodobé, intenzivní a letní kurzy jazyků, půlroční a roční kurzy, pomaturitní studium, individuální výuka jazyků vč. výuky přes Skype. Žáci mají možnost během studia složit státní zkoušku z jazyka a obdrží vysvědčení o státní jazykové zkoušce.

 

Umístnění školy v centru Prahy
Mezinárodní škola
Fakultní škola FF UK
Důraz na výuku matematiky a ekonomie,
humanitních předmětů a cizích jazyků
Výuka vybraných předmětů v angličtině
Nové materiálně technické zabezpečení a vybavení

 

Masná 700/13,
Praha 1 – Staré Město
Tel.: +420 777 884 880
info@slovgym.cz
www.slovgym.cz

 

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon