Loading color scheme

Anna Mikšíková

Rehabilitace Anna Mikšíková s.r.o.

Soukromou fyzioterapii provozuji 20 let. I předtím jsem pracovala jako fyzioterapeutka a za ta léta jsem nasbírala hodně zkušeností z rehabilitační praxe. Soukromou fyzioterapii provozuji 20 let. I předtím jsem pracovala jako fyzioterapeutka a za ta léta jsem nasbírala hodně zkušeností z rehabilitační praxe. 


Pracuji v týmu fyzioterapeutek, se kterými se dobře známe a rozumíme si, v práci se můžeme navzájem doplňovat a zastupovat. V našem nestátním zdravotnickém zařízení se staráme o klienty, kteří potřebují naši pomoc a péči, aby se mohli vrátit do pracovního a společenského života po úrazech a operacích, nebo trpí poruchami pohybového ústrojí na podkladě degenerativních, nebo vrozených změn.


Poslední dobou velmi mnoho lidí trpí poruchami hybnosti, bolestmi páteře, kolen a kyčlí. Tyto problémy často vznikají z nedostatku přirozeného pohybu. V práci jsou přetěžováni nesprávnými pohybovými návyky, většina z nich při práci špatně sedí. V dnešní uspěchané době není často čas na cvičení, nebo alespoň na pravidelnou krátkou procházku. A toto jsou nejčastější příčiny poruch pohybového ústrojí.


Pacientům provádíme speciální vyšetření a na základě tohoto vyšetření následuje odborná léčba, u které je nutná spolupráce pacienta. Naše práce je náročná psychicky i fyzicky, je velmi variabilní, každý den jiná, a proto mne také baví a naplňuje. Abych ji mohla dobře vykonávat, musím se stále učit novým léčebným postupům a metodám, zúčastňovat se odborných školení a seminářů.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon