Loading color scheme

Anna Mikšíková

Rehabilitace Anna Mikšíková s.r.o.

Soukromou fyzioterapii provozuji 20 let. I předtím jsem pracovala jako fyzioterapeutka a za ta léta jsem nasbírala hodně zkušeností z rehabilitační praxe. Soukromou fyzioterapii provozuji 20 let. I předtím jsem pracovala jako fyzioterapeutka a za ta léta jsem nasbírala hodně zkušeností z rehabilitační praxe. 


Pracuji v týmu fyzioterapeutek, se kterými se dobře známe a rozumíme si, v práci se můžeme navzájem doplňovat a zastupovat. V našem nestátním zdravotnickém zařízení se staráme o klienty, kteří potřebují naši pomoc a péči, aby se mohli vrátit do pracovního a společenského života po úrazech a operacích, nebo trpí poruchami pohybového ústrojí na podkladě degenerativních, nebo vrozených změn.


Poslední dobou velmi mnoho lidí trpí poruchami hybnosti, bolestmi páteře, kolen a kyčlí. Tyto problémy často vznikají z nedostatku přirozeného pohybu. V práci jsou přetěžováni nesprávnými pohybovými návyky, většina z nich při práci špatně sedí. V dnešní uspěchané době není často čas na cvičení, nebo alespoň na pravidelnou krátkou procházku. A toto jsou nejčastější příčiny poruch pohybového ústrojí.


Pacientům provádíme speciální vyšetření a na základě tohoto vyšetření následuje odborná léčba, u které je nutná spolupráce pacienta. Naše práce je náročná psychicky i fyzicky, je velmi variabilní, každý den jiná, a proto mne také baví a naplňuje. Abych ji mohla dobře vykonávat, musím se stále učit novým léčebným postupům a metodám, zúčastňovat se odborných školení a seminářů.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

001 Titulka 65 001 270

Naši partneři

Banner LaVino

270x600

Banner cafedock

Banner cafedock2

Banner felixir

Banner lexus

Banner FF

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner spa

Banner vino

Banner napoleon