Loading color scheme

Radka Šušková

New Dimension, s.r.o.

jednatelka, poradce managementu

 

Jste spolumajitelkou firmy New Dimension. Co svým klientům nabízíte?

V naší společnosti máme filozofii, která říká: „Procesy jsou jen tak dobré, jak dobří jsou lidé v nich.“ Pracujeme proto na rozvoji kompetencí lidí ve firmách tak, aby uměli efektivně řídit a zlepšovat jejich procesy. Začínáme u majitelů a top managementu, se kterými spoluvytváříme strategii a od ní se pak odvíjí strategické projekty, pro které připravujeme lidi různými formami vzdělávání a projektové práce.

Co potřebujete k tomu, abyste takto mohla u klientů pracovat?

Potřebuji mít kolem sebe lidi, kteří jsou nadšení a umí spolupracovat. Když pracujete s lidmi, kterým práce dává smysl, dokážou stavět na svých zkušenostech a stále se učit, pak máte vše, co k naší práci potřebujete. Mám to štěstí, že takový tým mám… To pak dokážete cokoliv.

Co dle Vašich zkušeností nyní v době blahobytu potřebují firmy pro svůj další růst?

Firmy se vyrovnávají s nástupem Industry 4.0. Všichni řeší, jak zvládnou nástup technologií. Nejvíce však potřebují zaměřit pozornost na lidi, na jejich připravenost. Pracujeme společně s našimi klienty na kompetenčním modelu K I 4.0, který je základem nového přístupu k rozvoji lidí. Lidé budou potřebovat rozvinout jiné kompetence, než doposud využívali. Většina rutinních činností odpadne a lidé budou čelit novým výzvám. Rezonovat bude také téma sociální inovace. Pokud chtějí firmy udržet konkurenceschopnost, je pro ně sociální inovace zcela klíčová. Budeme řešit řadu společenských problémů, zvládnutí mezigenerační spolupráce, multikulturalitu, nové přístupy k pracovní době a formám práce.

 

New Dimension, s.r.o.

suskova@newdimension.cz

www.newdimension.cz

AKTUÁLNÍ ČÍSLO

Naši partneři

komora clen

Audi

smart 270x371 02

Paliy

Banner LaVino

Banner cafedock

Banner cafedock2

onix

Banner felixir

Banner lexus

Banner Lazne

Banner reviderm

Banner napoleon